گزارش دی ولت از مهدوی‌کیا:مهدی مهدوی‌کیا دیروز در هامبورگ تمرین کرد.دال:
من مانند مهدی خوشحال نیستم!
مهدی مهدوی‌کیا دیروز در هامبورگ تمرین کرد.

روزنامه دی ولت در خبری از بازیکن تیم ملی ایران نوشت:« پس از کمر درد شدیدی که این بازیکن در روزهای نخست سال نو میلادی بدان دچار شده بود، دیروز توانست برای سی دقیقه بدون درد در فولکس پارک ـ زمین تمرین هامبورگ ـ به تمرین بپردازد. عصر دیروز هم مهدوی‌کیا به مداوای خود (ماساژ و تزریق) آرامبخش مشغول بود. امروز هم مهدوی‌کیا در تمرین‌های برنامه‌ریزی شده‌ی مارکوس گونتر مربی تمرین دهنده هامبورگ حاضر می‌شود.

مهدوی‌کیا به روزنامه دی ولت گفت:« احساس خوبی دارم، از این که فرآیند بهبود بسیار سریع‌تر و بی‌دردسرتر از آنچه فکر می‌کردم طی شد. فکر می‌کنم بتوانم در تمرینات روز پنجشنبه تیمم هم شرکت داشته باشم.»


توماس دال سرمربی هامبورگ هم در مقابل آنچه قبلا رفتار کرده بود گفت:« من مانند مهدی خوشحال نیستم، چرا که منتظرم او برای بازی هم اعلام آمادگی کند؛ آن وقت بیشتر خوشحال خواهم شد!»

از هامبورگ البته خبرهای خوش دیگری نیز به گوش می‌رسد. پس از خرید آیلتون، او به این شهر وارد شده است. این مهاجم سی و دو ساله‌ی برزیلی تا پایان فصل از بشیکتاش به هامبورگ پیوست.

دال درباره‌ی آیلتون به دی ولت گفت:« آیلتون در کنار تاکاهارا، خط حمله تیم را برابر نورنبرگ تشکیل می‌دهند.»

آیلتون که پیشینه بازی در وردربرمن و شالکه را در کارنامه کاری‌اش دارد، امروز با هم تیمی‌های جدیدش برای اولین بار به تمرین خواهد پرداخت.

خبر دیگر از هامبورگ آن که سران هامبورگ خواستار نایجل دیونگ بازیکن خط میانی آژاکس شده‌اند. البته پیوستن این بازیکن به هامبورگ کمی دشوار به نظر می‌رسد؛ آن هم به خاطر تاخیر هامبورگی‌ها در بیان درخواستشان است، چرا که دیونگ از سوی دورتموند و تاتنهام نیز مورد توجه قرار گرفته و این باشگاه‌ها به طور جدی با آژاکس وارد گفت‌وگو شده‌اند.