گزارش سایت بایرن از دیدار ایران و کره؛

تیم‌های ملی فوتبال کره‌ی جنوبی و ایران در یکی از دیدارهای گروه B رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا در سئول با تساوی به کار خود خاتمه دادند.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کریمی، بازیکن میانی بایرن مونیخ یکی از بازیکنان ایران در دیدار سئول بود. سایت باشگاه بایرن در گزارشی به حضور این بازیکن در این دیدار اشاره کرد. در این گزارش آمده است:«علی کریمی اکنون با ایران در کورس رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۰۷ آسیا قرار دارد. ایران که در این دیدار خارج از خانه تا ثانیه‌های پایانی بازی با یک گل از حریف عقب افتاده بود با گل وحید هاشمیان یکی از لژیونرهای بوندسلیگایی‌اش در وقت‌های تلف شده بازی به تساوی مهم یک بر یک دست یافت. اندکی پیش از این گل علی کریمی در دقیقه نود بازی می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند. کره‌ی جنوبی هم در دقیقه‌ی ۴۵ نیمه نخست با گل سئول کی هیون از میهمان پیش افتاده بود.


اکنون کره‌ی جنوبی با هفت امتیاز در صدر جدول گروه ایستاده است. ایران با دو امتیاز کمتر در تعقیب اوست و سوریه با چهار امتیاز و تایوان بدون امتیاز در مکان‌های بعدی ایستاده‌اند.


کریمی و یارانش چهارشنبه آینده در سوریه به دیدار این تیم می‌روند. آنها با پیروزی در این دیدار می‌توانند گامی بزرگ برای رسیدن به مرحله نهایی رقابت‌ها بردارند. دو تیم نخست مرحله گروه رقابت‌ها راهی مرحله پایانی می‌شوند.


مرحله نهایی این رقابت‌ها خرداد آینده در چهار کشور اندونزی، مالزی،‌تایلند و ویتنام برگزار خواهد شد.»