گزارش کامل نشست نقد و بررسی سریال «نرگس»جلسه‌ی نقد و بررسی سریال «نرگس» با حضور تعدادی از عوامل این سریال، مهران مهام و ایرج محمدی (تهیه کنندگان)، سیروس مقدم (کارگردان)، حسن پورشیرازی(بازیگر نقش شوکت)، مهرانه مهین‌ترابی (بازیگر نقش اعظم) مهدی سلوکی (بهروز)، عاطفه نوری (نسرین) و ستاره اسکندی(نرگس) به مدت دو ساعت و ۳۰ دقیقه در تالار کوثر صدا و سیما برگزار شد.


سیروس مقدم و فضای پراسترس سریال نرگس


به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیروس مقدم (کارگردان سریال نرگس)، در نشست عصر ۱۴ شهریور ماه، درباره‌ی فضای پراسترس سریال نرگس گفت: «نرگس» بر اساس خط قصه‌ای جلو رفته است و برای جذب مخاطب در شب‌های متوالی احتیاج به گره‌های داستانی، تعلیق‌ و کشمکش‌ داشت و وجود استرس به متنی برمی‌گردد که قصه‌ای واقع‌گرایانه و قابل لمس را برای مخاطب تصویر کند.


وی با بیان این مطلب که با کار‌هایی که فاقد خط داستانی جذاب باشند ارتباط حسی برقرار نمی‌کنیم اظهار کرد: به اعتقاد من، قصه‌هایی که برای مخاطبان گفته می‌شود باید برگرفته از زندگی روزمره آن‌ها باشد و به لحاظ نمایشی پرداخت آن دراماتیزه شود.


کارگردان سریال «نرگس»، با تاکید بر این مطلب که علاقمند به انتخاب قصه‌هایی با کشمکش‌ها و جذابیت‌های ادبی و نمایشی است گفت: قصه‌ی «نرگس» بر اساس فراز و نشیب‌ها، استرس‌ها و تعلیق‌ها پیش می‌رود و قصد دارد با این تعلیق‌ها حس نگرانی ایجاد کند. طوری که مخاطب جوان آن بتواند با دیدن سریال از سرنوشت قهرمان‌های قصه پند بگیرد.


وی ادامه داد: اگر این استراس به مخاطب منتقل شده باشد ما در رسیدن به هدف خود موفق بوده‌ایم.وقفه در نگارش سریال نرگس به علت بستری شدن مسعود بهبهانی‌نیا


ایرج محمدی یکی از تهیه‌کنندگان سریال «نرگس» درباره‌ی وقفه در نگارش سریال نرگس به علت بستری شدن مسعود بهبهانی‌نیا (نویسنده سریال نرگس) در بیمارستان توضیح داد: نگارش سریال «نرگس» پس از نوشتن کلیت قصه آغاز شد. اما در قسمت‌های ۵۳ و ۵۴ برای مسعود بهبهانی نیا عارضه قلبی به وجود آمد که به خیر گذشت و ایشان تقریبا یک هفته حضور نداشتند.


وی با بیان این مطلب که در زمان ضبط قسمت‌های بیست و پنجم تا سی‌ام برای بهبهانی‌نیا مشکل پیش آمد گفت: نویسنده سریال «نرگس» بسیار خوش ذوق و سمج بود به طوری که سکانس‌هایی از سریال را در اتاق CCUنوشت.بازیگران سریال «نرگس» و نگاه منتقدانه


در ادامه این نشست بازیگران سریال «نرگس» در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا، مبنی بر این که با گذشت نزدیک به یک سال از این سریال هنگام تماشای آن به چه نکاتی می‌رسند که نیاز به تجدید نظر دارد و کجاها بهتر از آن چه تصور داشتند، شده است؟ پاسخ گفتند.حسن پورشیرازی و خلق دوباره‌ی شوکت


حسن پورشیرازی در این زمینه به شعری از سعدی اشاره کرد و گفت: اگر هر کدام از ما فرصت دوباره زیستن داشتیم بهتر از گذشته عمل می‌کردیم.نقش بهروز جای کاری زیادی داشت


مهدی سلوکی (بازیگر نقش بهروز) با بیان این مطلب که نقش بهروز جای کاری زیادی داشت گفت: من به بزرگان این سریال اعتماد و آن چه در اختیارم گذاشتند را قبول کردم و پرداخت این شخصیت برایم مهم بود.


وی با بیان این مطلب که رابطه واقعی بین شخصیت من و بهروز وجود ندارد، اظهار کرد: شخصیت بهروز خیلی نوسان داشت و من تمام تلاش خود را کردم تا بهترین باشم.


به اعتقاد این بازیگر، سریال «نرگس» نسبت به کارهای دیگری که از تلویزیون پخش می‌شود، با توجه به ویژگی‌هایی نظیر قصه و اتفاقات زیاد، در جریان کار خوب از آب درآمده است.مهرانه مهین‌ترابی و باز‌ی‌ یک سر و گردن بالاتر


مهرانه مهین‌ترابی (بازیگر نقش اعظم) نیز با بیان این مطلب که صادقانه در این مجموعه کار کرده‌ام گفت: سعی کردم با تمام توانی که در اختیار داشتم در خدمت مجموعه باشم.


وی هدف این مجموعه تلویزیونی را ارتباط برقرار کردن با مخاطب و تعریف قصه‌ای دانست که از لابه‌لای نمایش‌های آن همدلی ایجاد شود.


مهین‌ترابی، با بیان این که باز‌ی‌های این سریال یک سر و گردن از کار‌های دیگری که تا به حال دیده‌ام بالاتر است اظهار کرد: فضا‌های سریال به قدری ملموس است که مخاطب با بازیگر و قهرمان‌های قصه‌ها هماهنگ می‌شوند و غم و قصه آن‌ها را مثل مشکلات خودشان می‌بینند.


بازیگر نقش اعظم، مخاطب حدود ۹۰ درصدی این مجموعه را قابل احترام دانست و گفت: از این تلاش شایسته قدردانی است.نسرین و استقبال مردم


عاطفه نوری ـ بازیگر نقش نسرین ـ ، استقبال مردم از سریال «نرگس» را نشان دهنده‌ی این مطلب دانست که تا چه اندازه خوب و تا چه اندازه بد بوده است.


وی افزود: مردم کار‌هایی با ضعف‌های زیاد را انتخاب نمی‌کنند.کارگردان و توضیح درباره‌ی خطاها و گاف‌ها


سیروس مقدم، در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ایسنا، ‌مبنی بر خطاهای تصویری و کلامی که در سریال وجود دارد گفت: هیچ اثر هنری بدون نقص دیده نشده است و نرگس هم از این قاعده مستثنی نیست.


وی با بیان این مطلب که سریال «نرگس» ماراتنی از سکانس‌ و نماهای برداشت شده بوده است اظهار کرد: ‌اگر تعدادی از ۶۰ تا ۷۰ هزار نمای‌ها تصویر برداری شده، دیالوگ‌ها، راکورد، تداوم لباس‌ها، حس‌ها، تصویرکمبودی دارد به حجم زیاد کار بر می‌گردد که در جاهایی از دستمان در رفته است.


این کارگردان با بیان این مطلب که اگر نرگس را ۵ سال دیگر بسازم از تجارب جدید و شناخت بیشتر خودم استفاده و اشکالات آن را رفع خواهم کرد گفت: سعی می‌کنم از نقطه نظرات منتقدین و بازخوردهای مردم استفاده کنم و دچار لغزش نشوم.انتقادات عوامل و سخنان یک خبرنگار


به گزارش ایسنا، خبرنگاری یکی از روزنامه‌ها درباره‌ی ضرورت استفاده از کارشناسان خانواده برای نویسندگی این سریال سخن گفت و افزود: شخصیت پدر در این سریال له شده و مستهجن به تصویر کشیده شده است و مخاطبان زیاد این سریال مباهاتی ندارد!


صحبت‌های این خبرنگار با انتقادات عوامل این سریال که در جلسه حضور داشتند مواجه شد.


سپس حسن پورشیرازی (بازیگر نقش شوکت) گفت: به اعتقاد من به کار بردن لحن مستهجن از فرد اهل قلم بعید است و من از این ابراز نظر ناراحت شدم.نشست‌های کارشناسان


ایرج محمدی نیز در پاسخ با بیان این مطلب که در زمان طراحی، نگارش و تصویربرداری، نشست‌هایی منوط به نظر کارشناسان داشته‌ایم، گفت: نگاه دقیق فرهنگی و هنری پشت این کار بوده است و این گونه نبوده که یک دفعه نسبت به ساخت چنین مجموعه‌ای تصمیم بگیریم.


وی تاکید کرد: طراحی، نقد و سوال گفتن باید به گونه‌ای باشد که از آن نشست بهره بگیریم ما و اهل مباحثه تعامل و گفتگو هستیم.


این تهیه‌کننده، درباره‌ی درصد بالای‌ بینندگان‌ این مجموعه‌ اظهار کرد: ما مردم با شعور و فهمیده‌ای ‌داریم که در تمامی اتفاقات به آن‌ها اتکا می‌کنیم و عکس العمل آن‌ها برایمان مهم و مایه مباهات است.مردم با دیدن بدی‌های آدم‌ها از آن‌ها درس می‌گیرند


مهرانه مهین‌ترابی (بازیگر نقش اعظم) نیز با بیان این مطلب که مخاطبان با آن چه که ارتباط برقرار کنند را انتخاب می‌کنند گفت: مردم با دیدن بدی‌های آدم‌ها از آن‌ها درس می‌گیرند و خودشان را جای آن‌ها می‌گذارند.


وی با بیان این مطلب که پیچیدگی‌های انسان را می‌توان به نمایش درآورد اظهار کرد: اگر با بد بینی به اعظم نگاه نکنیم و عمق وجود او را درک کنیم او زن و مادر فداکاری است که می‌خواهد خانواده را حفظ کند.ارزیابی از حضور ستاره اسکندری به جای پوپک گلدره


سیروس مقدم (کارگردان سریال نرگس) در پاسخ به پرسشی درباره‌ی ارزیابی خود از حضور ستاره اسکندری به جای پوپک گلدره گفت: هر بازیگری با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فنی خود به کارکتر رنگ و بو می‌دهد و «نرگس» قصه‌ی ما در زمان پوپک و خانم اسکندری چارچوب شناسنامه‌داری داشت با این تفاوت که پوپک به لحاظ حسی و عاطفی به نقش ارتباط برقرار می‌کردند و ستاره اسکندری به شدت تکنیکی هستند که دکوپاژ و میزانس را می‌شناسند و خود را دراختیار آن قرار می‌دهند.


این کارگردان با بیان این مطلب که ابعاد روحی و شخصیتی «نرگس» زمان نوشته شدن به قلم درآمده است. گفت: هر دو بازیگر (ستاره اسکندری و مرحوم پوپک گلدره) به خوبی نقش کاراکتر نرگس را ایفا کردند.شوکت و ایفای نقش ایده‌آل


حسن پورشیرازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که با ایفای این نقش به ایده‌آل خود رسیده‌ است؟ گفت: به اعتقاد من به ایده‌آل رسیدن هر فردی را روز مرگ آن فرد رقم می‌زند و اگر من در این نقش دیده شدم حاصل کار گروهی است که ۸ ماه با مسائل و مشکلات در کنار هم بودیم.


وی با تشکر از همه‌ی عوامل این مجموعه و تک تک بازیگران عنوان کرد: ‌متن به قدری خوب نوشته شده بود که اگر فرد دیگری نیز به جای من آن نقش را ایفا می‌کرد به همان درخشانی بود.رفتارهای نسرین را قبول دارید؟


عاطفه نوری (بازیگر نقش نسرین)، در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که تا چه اندازه رفتارهای نسرین را قبول دارد و چه توصیه‌هایی برای نسرین‌های جامعه دارد؟ گفت: بحث بر سر قبول داشتن یا نداشتن نسرین نیست.


نسرین شخصیتی کاملا خاکستری است و خوبی‌ها و بدی‌هایی دارد. گاهی اوقات تصمیم آن غیر قابل قبول و به شدت بلند پروازانه است.


وی سریال «نرگس» را توصیه‌ای برای افرادی که مثل نسرین فکر می‌کنند دانست و افزود: مخاطبان باید صبر کنند و ببینند که تصمیمات نسرین به کجا می‌انجامد.«نرگس» و واقعیت‌های جامعه


سیروس مقدم، در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که تا چه اندازه‌ی سریال «نرگس» واقعیت‌های جامعه را به تصویر می‌کشد و در آن دیدگاه کارشناسی اعمال شده است اظهار کرد: ‌جلسات و مشاور‌های متعددی در مراحل نگارش فیلمنامه همراه با نویسنده با مدیر گروه فیلم و سریال و ناظر کیفی داشتیم و به لحاظ حقوقی و قضایی از مشاوره کارشناسان متعدد استفاده کردیم.


وی با اشاره به صحنه‌هایی که در دادسرا تصویربرداری داشتند گفت: در دادسرا متوجه شدیم که چقدر بحث‌ها، قصه‌های نرگس برگرفته از واقعیت‌ است و خیلی دور از ذهن نیست.مطرح شدن بحث‌های انرژی هسته‌یی و سوخت فسیلی


مهران مهام (از دیگر تهیه کنندگان سریال نرگس)،‌درباره‌ی مطرح شدن بحث‌های انرژی هسته‌یی و سوخت فسیلی در سریال نرگس گفت: آمار و ارقام مصرف انرژی و مصرف سوخت در ایران نشان می دهد که مصرف انرژی کشور ما بیشتر از کشور چین است. ما نیازمند به مطرح کردن بحث‌های انرژی فسیلی و چگونگی صرفه جویی در آن و قیاس آن با انرژی هسته‌یی هستیم.سریال قائم به شخص


به گزارش ایسنا، در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که در برخی از قسمت‌ها، سریال قائم به شخص محمود شوکت شده است و در جاهایی که او نیست مخاطب مایل به دنبال کردن سریال نیست ، تخشید ـمدیر گروه فیلم و سریال شبکه‌ی سه سیما پاسخ گفت.


او اظهار کرد: تجربه‌ی کارهای روتین هر شب شبکه از کارهای طنز شروع شد و معمولا در آن سریال ها مخاطب به طور اتوماتیک با برخی شخصیت‌های بیشتر ارتباط برقرار می‌کرد و به نظر می‌رسد این مورد به اخلاق مشخص مخاطبان بر می‌گردد چنان چه برخی هم از نبود بهروز در قسمت‌های اخیر گله دارند!


وی با بیان این مطلب که تعلیق بیش از حد داستان باعث علاقمند شدن مخاطب به پایان داستان شده است اظهار کرد: پیشرفت داستان در هر قسمت از سریال به خوبی اتفاق می‌افتد و هنوزنکات باز نشده‌ای وجود دارد و هر جایی از داستان که احساس شود فاقد پیشرفت داستان است کنار گذاشته می‌شود.


مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما، درباره‌ی این مطلب که بسیاری از عوامل مجموعه از ابتدا نمی‌دانستند مجموعه‌ی ۹۰ شبی و قرار است هر شب پخش شود گفت: همه‌ی عوامل از ابتدا در جریان این موضوع قرار داشتند و سریال نگرس بر همین اساس نوشته شده است.پرداخت شخصیت‌ها در سریال نرگس غیر واقعی است


ایرج محمدی (یکی از تهیه کنندگان) در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که پرداخت شخصیت‌ها در سریال نرگس غیر واقعی است توضیح داد: شخصیت‌هایی مثل شوکت و نرگس کاملا واقعی و در جامعه ما هستند و اصلا با این نظر که نرگس دست نیافتنی است موافق نیستم و البته انشاء الله شوکت‌های جامعه‌مان کمتر از این باشد.


وی با بیان این مطلب که قصه‌ای با شخصیت‌های اصلی به قصه‌های فرعی هم نیاز دارد گفت: ای کاش در طول داستان این توجه را می‌کردیم و شخصیت هدایت در قسمت‌های اول مجموعه نیز حضور داشت. مخاطب و سمانه را هم در خانه‌ی خودش می‌دیدید.یکی از محاسن سریال «نرگس»


به گزارش ایسنا، تخشید ـ مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه ـ، یکی از محاسن سریال «نرگس» را در داستان پیوسته آن عنوان و خاطرنشان کرد: قریب به اتفاق آمار مخاطبان سریال «نرگس» هر شب بیننده‌ی این مجموعه هستند. چرا که برروی مسائل اجتماعی تاکید شده که برای آن‌ها قابل درک است.


وی درباره‌ی به تصویر کشیده شدن روابط دختر و پسر در این سریال گفت: در این سریال سعی شده است عوارض پنهان کاری دوستی نسرین و بهروز در مقابل در جریان قرار گرفتن خانواده از رابطه نرگس و احسان به تصویر کشیده شود.تخشید و دلایل رفتار سنگدلانه‌ی شوکت


مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما درباره‌ی رفتار سنگدلانه‌ی شوکت را در روشی که در رسیدن به هدف دنبال می‌کند دانست و افزود: او به شدت به خانواده‌ی خود علاقمند است اما دوست دارد پسرش با خانواده‌ای از جنس خود ازدواج کند. اما روش غلطی را بازور و تهدید در پیش گرفته است و منجر به اتفاقات ناگوار می‌شود.


وی افزود: حتی می توان گفت تصمیم گیری‌های او در موقعیت‌هایی که در داستان برای او پیش آمده منطقی است.


ایرج محمدی نیز در ادامه، با بیان این مطلب که پنهان کاری خانواده‌ی شوکت درباره‌ی ازدواج نسرین نتیجه عدم صداقتی است که شوکت در خانواده‌ی خود بنا نهاده است اظهار کرد: مبنای تفکر شوکت خود خواهی و لجاجت است.مناسب بودن یا نبودن ساعت پخش سریال نرگس


به گزارش ایسنا، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما نیز در پاسخ به پرسشی مبنی بر مناسب نبودن ساعت پخش سریال نرگس توضیح داد: سیاست پخش برنامه‌های نمایشی شبکه‌های مختلف باید به گونه‌ای باشد که با هم همپوشانی نداشته باشد و سریال نرگس یا باید ساعت ۱۸ و یا ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه پخش می‌شد از این رو پس از مذاکرات بنا شد که ساعت پخش ۲۲ و ۴۵ دقیقه باشد.


به اعتقاد تخشید، ساعت پخش این مجموعه یکی از دلایل جذب مخاطب و به همراه داشتن رضایت او است.هر فردی بخشی از خود را در سریال نرگس می‌بیند


حسن پورشیرازی با بیان این مطلب که هر فردی بخشی از خود را در سریال نرگس می‌بیند گفت: من هم خودم از دیدن این شخصیت درس می‌گیرم و بسیاری از مردم در طول این مدت به من گفته‌اند، دستت درد نکنه پدر من را در این سریال نشان دادی و یا این که قصه‌ی ما را از کجا می‌دانستید و نشان دادید.نوری و نقش دخترعصبی و هیستریک


عاطفه‌نوری، در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که چه طور نقش دخترعصبی و هیستریک را به خوبی ایفا می‌کند و آیا شباهتی بین نسرین و روناک وجود دارد گفت: شباهتی بین نسرین و روناک وجود ندارد، روناک فرد هیستریک و بیماری بود در حالی که نسرین فقط اندکی پرخاشگر است.


بازیگر نقش نسرین درباره‌ی این که آیا در زندگی شخصی خود هم در مواجه به مسائل روزمره چنین برخوردهای عصبی دارد؟ اظهار کرد: هیچ دلیلی وجود ندارد که از لحاظ شخصیتی به نقشی که قرار است در آن بازی کنی حتی نزدیک باشی و من اصلا این گونه نیستم و شباهتی بین شخصیت من و نسرین وجود ندارد.اگر سریال نرگس موفق بوده…


حسن پورشیرازی نیز گفت: ‌اگر سریال نرگس موفق بوده است حاصل هدایت و رهبری گروهی بوه است که چندین ماه زحمت کشیده‌اند.درباره‌ی بچه یی که به جای نوزاد سریال نرگس نمایش داده شد


به گزارش ایسنا، مهران مهام، درباره‌ی بچه یی که به جای نوزاد سریال نرگس نمایش داده شد اظهار کرد: آیا فردی حاضر است در دمای ۱۰ درجه زیر صفر نوزاد ۲ روزه‌ی خود را در اختیار گروه فیلمبرداری قرار دهد؟ ما در طالقان در دمای ۱۰ درجه زیر صفر مشغول فیلمبرداری بودیم و در ضمن آن بچه،‌ بچه‌ی ۴ ماهه‌ای بود نه چند ساله!سریال «نرگس» ۸۰ قسمتی است


وی در پایان سخنان خود با بیان این مطلب که سریال «نرگس» ۸۰ قسمتی است. ابراز امیدواری کرد: مجموعه‌ی نرگس شهریور ماه به پایان برسد.


سیروس مقدم در ادامه نشست گفت: ما نرگس را در این سریال تصویر نکردیم، بلکه او را زندگی کردیم و یکی از دلایل ارتباط بی‌دغدغه و صمیمی مخاطب با آن به لحاظ حسی است که در تمام عوامل وجود داشت.موفقیت سریال نرگس متعلق به همه‌ی مردم


کارگردان سریال نرگس در پایان سخنان خود موفقیت سریال نرگس را متعلق به همه‌ی مردم کشور دانست و افزود: در رسانه‌ی این کشور می‌توان آثاری را تولید کرد که خانواده ‌ها در کنار هم پیام‌های اخلاقی را از این طریق دریافت کنند.امنیت در ۲ ساعت پخش نرگس


سیروس مقدم مدعی شد: به گفته‌ی نیروی انتظامی ، امنیت در ۲ ساعت پخش نرگس به حداکثر خود رسیده است.سریال نرگس تلاشی در جهت کسب تجارب جدید


مدیر گروه فیلم و سریال نیز در پایان سخنان خود، با بیان این مطلب که سریال نرگس تلاشی در جهت کسب تجارب جدید در زمینه‌ی کارهای روتین بود گفت: این اتفاق به گونه‌ای بود که در حال حاضر بسیاری از شبکه‌ در پی دنبال کردن این مسیر هستند.


وی ابراز امیدواری کرد گروه‌ها، نویسنده‌ها و تهیه کننده‌های دیگر شبکه در همین راستا قدم‌هایی را بردارند.


** در حاشیه این نشست:


ـ این نشست که قرار بود ساعت ۱۵ برگزار شود با یک ساعت تاخیر همراه بود.


ـ امید زندگانی ـ مجری ـ با بیان این که انتظار حضور غنی‌تر را داشتیم افزود: احتمالا برای دیدن تکرار سریال نرگس، این جمع کم‌تر شده است.


ـ پرسش خبرنگار یکی از روزنامه‌های صبح که همراه با توضیح و تحلیل بود. با انتقاد بازیگران و دیگر سازندگان سریال روبه رو شد.


ـ بازیگران صحبت‌های این خبرنگار را پرسش نداسته و پاسخ نگفتند. اما در طول جلسه بیشتر پاسخ‌ها به صحبت‌های این خبرنگار اختصاص داشت.


ـ در ادامه خبرنگار یکی از نشریات نیز به خاطر کلمات به کار رفته در صحبت‌های خبرنگار روزنامه‌ دیگر از عوامل معذرت خواست که یکی از تهیه‌کنندگان نرگس این معذرت را غیر ضروری و نادرست دانست.


ـ مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما علاوه بر پرسش‌های سازمانی، درباره‌ی نقش شوکت، شخصیت‌های ارائه شده شده در سریال و… نیز پاسخ می‌گفت.


ـ ستاره اسکندری به خاطر عجله‌یی که داشت جلسه را زودتر ترک کرد و تقریبا پرسشی از وی پرسیده نشد.


ـ این برنامه برای پخش از شبکه سه سیما نیز ضبط می‌شد که به دلایل مختلف از جمله افتادن پارچه‌ی دکور و قطع میکروفون‌ها، توسط کارگردان سالن چندین بار برای لحظاتی متوقف شد.


ـ علاوه بر خبرنگار تعدادی از کارکنان سازمان و افراد غیر مطبوعاتی نیز حضور داشتند که پرسش‌هایی را از بازیگران پرسیدند.


ـ در پایان نیز بازار گرفتن عکس با موبایل از سوی این افراد گرم بود.


انتهای پیام