محصولات دانلودی

گزارش CNN از موفقیت‌های پژوهشگران سلول‌های بنیادی در ایرانشبکه خبری CNN در گزارشی با اشاره به قوانین آزادانه ایران در زمینه تحقیقات سلول‌های بنیادی اذعان کرد که ایران در زمینه تحقیق و پژوهش بر روی سلول‌های بنیادی در ردیف اول کشورهای جهان قرار دارد.


به گزارش سرویس «فن‌آوری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این گزارش تصریح شده که ایران از آزادانه‌ترین قوانین در زمینه تحقیقات بر روی سلول‌های بنیادی برخوردار است.


در این گزارش آمده است که امروزه دانشمندان و محققان در این کشور روش‌های گوناگون برای معالجه بیماری‌های مختلف از بیماری‌های قلبی گرفته تا بیماری ام. اس. را بر روی موش‌های آزمایشگاهی مورد آزمایش قرار می‌دهند.


به علاوه این دانشمندان (در پژوهشکده «رویان» جهاد دانشگاهی) ماه گذشته موفق به شبیه سازی گوسفندی شده‌اند که هنوز زنده است و هم اکنون ناظران خارجی برای اثبات این اظهارات به ایران دعوت شده‌اند.


خبرنگار سی ان ان در این گزارش می‌افزاید: ما از یک آزمایشگاه دولتی و یک بیمارستان خصوصی در تهران بازدید کردیم. مردان و زنان در این فضاها مشغول به کار با میکروسکوپ‌ها و ظروف آزمایشگاهی بودند و مطالبی را در باره آزادی در فعالیت‌هایشان به ما گفتند که اکثر دانشمندان در کشورهای غربی به آنها رشک می‌برند.


وی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از محققان برجسته ایرانی در رشته سلول‌های بنیادی در این کشور به ما گفت که در ایران برای انجام این تحقیقات آزادی کامل وجود دارد و ما می‌توانیم بسیار به راحتی کارهایمان را انجام دهیم و هیچ محدودیت یا مشکلی نداریم.


در پایان گزارش این شبکه خبری آمریکایی به این مساله اذعان شده که براساس قرائن موجود « پیشرفت‌های علمی ایران در تمامی زمینه‌ها بی‌وقفه ادامه دارد.»‌   


انتهای پیام


 


تولد «رویانا» دومین گوسفند شبیه‌سازی ایران در پژوهشکده «رویان» جهاد دانشگاهی «رویانا» دومین گوسفند شبیه‌سازی شده ایران - پژوهشکده «رویان» - اصفهان

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۲۹ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما