گفت‌وگو با تنها شاهد قتل روح‌الله داداشی + عکس تشییع جنازه

خبرورزشی:مجید فرجی خبرنگار جوان کرجی که همراه با روح‌الله داداشی در صحنه قتل او حضور داشت در مورد این اتفاق گفت: «حدود ساعت ۱۲:۰۵ شب بود که روح‌الله با آزرای مشکی‌اش امد در خانه ما در خیابان مالک اشتر تا با هم برویم بیرون. با هم رفتیم از یک سوپر مارکت خرید کردیم و آمدیم توی ماشین نشستیم. کمی که جلوتر رفتیم یک پراید مشکی با بوق‌های وحشتناک (که هنوز صدای آن در گوشم است) پشت ما قرار گرفت و مدام شروع کرد به بوق زدن. مشخص بود دنبال بهانه‌ای برای دعواست چون راحت می‌توانست رد شود. روح‌الله شیشه را پایین کشید تا ببیند طرف چه می‌گوید که راننده چند فحش بد داد و بعد گفت اگر وجود داری بزن کنار.

روح‌الله دید طرف سرش برای دعوا درد می‌کند گاز داد که برود اما پراید مشکی دنبالش آمد و سرانجام جلوی ما پیچید و روح‌الله که دید طرف دست بردار نیست از ماشین رفت پایین تا ببیند حرف حساب آن‌ها چیست. راننده همین که از ماشین آمد پایین دو تا فحش ناموسی داد و قمه را از غلاف بیرون کشید و تا روح الله به خودش بیاید قمه را محکم زیر حنجره روح‌الله کشید. شاید شما بگویید چرا روح‌الله با آن هیکل اسیر این آدم شد که قد بلندی هم نداشت. روح‌الله اصلا آدم دعوایی نبود. اصلا دنبال شر نمی‌گشت. فکرش را هم نمی‌کرد که طرف قمه را بزند اما انگار طرف برای این کار ماه‌ها برنامه ریخته بود چون معطل نکرد و بلافاصله زیر حنجره روح‌الله کشید.»

او ادامه داد: «خون مثل فواره زد بیرون. روح‌الله شوکه شده بود که در همان حالت یکی هم توی قلب روح‌الله زد. آن یکی که کنار راننده نشسته بود آمد طرف من اما چیزی دستش نبود من هم با او گلاویز شدم که راننده را برای کمک خواست. راننده با قمه آمد سمت من و من رفتم سراغ ماشین تا سوئیچ را بردارم اما سوئیچ نبود. راننده به دوستش گفت بیا بریم زدمش… و بعد با قمه آمد سمت ماشین و نشست توی ماشین و گازش را گرفت و رفت. من دستم به جایی نبود و مدام فریاد می‌زدم کمک. گویا یکی از ساکنان ساختمان‌های آن محل در خیابان پونه غربی زنگ زده بود به ۱۱۰ و گفته بود که تند بیایید که دو تا جوان را اینجا کشتند. ضبط شده صدای او در ۱۱۰ هست. من رفتم سمت روح‌الله که دیدم مدام می‌گوید نامردا زدند تو قلبم.»

یک نظر برای "گفت‌وگو با تنها شاهد قتل روح‌الله داداشی + عکس تشییع جنازه" ارسال شده
 1. roya گفت:

  hamishe afsus mikhoram ,hamishe,che rahat koshtanesh.

 2. ناشناس گفت:

  حیففففففففففففففففففففففففففف

 3. omid گفت:

  ایران یکی از بالا ترین آمارهای قتل رو تو بین کشورهای جهان داشته و داره.
  کلی زن تو این کشور توسط شوهراشون کشته شده اند.
  کلی تو دعواهای ناموسی کشته شدند.کلی تو دعواهای خیابونی.کلی رژیم کشته.داداشی عزیز هم یکی از این همه کشته شده ها هستش.
  تختی رو هم کشتند.
  دیگه آدم جرات نمیکنه دعوا کنه تو این کشور
  هرلحظه ممکنه طرف چاقو رو فرو کنه آدم رو مفت مفت بکشه.

 4. آیه گفت:

  واقعا متاسفم که چنین گنجی از بین ما رفت

 5. mohammad گفت:

  فقط میتونم بگمرخدارحمتش کنه……..

 6. علی گفت:

  وقتی سرشون رفت بالای دار میفهمن چه غلطی کردن

 7. nargol گفت:

  خدا لعنتشون کنه به حقه علی

 8. رویا گفت:

  آدمهای خوب زود میمیرن

 9. رها گفت:

  الهییییییییییییییی قاتلاش درد بی درمان بگیرن

 10. مهرنوش گفت:

  خدارحمتش کنه مرگ غم انگیزی داشت