آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

گلشیفته فراهانی: از حجاب متنفرم!! + عکس

مشرق:

بتازگی گلشیفته فرهانی طی مصاحبه ای با مجله مد فرانسوی «ووگ» که عکس با کت و شلوار وی نیز در آن مجله درج شده اظهار داشته که : من از حجاب متنفرم!!!
وی درخصوص سینمای ایران می گوید “اگر کارگردانان نام آشنایی چون عباس کیارستمی، اصغر فرهادی یا جعفر پناهی را می شناسیم”، ولی هیچ کس نام یک بازیگر ایرانی را نمی داند.

 او می گوید: “اولین دلیل آن مشکل زبان است و دومین دلیل محدودیت های حکومت. به عنوان مثال، بازی یک بازیگر الزاماً در خاک ایران نمود پیدا می کند. چه کسی حاضر است در کشوری که احمدی نژاد رییس جمهورش است فیلم بسازد؟” 

 

او در مورد تجربه سینمایی خود در فیلم “مجموعه دروغ ها” ساخته ریدلی اسکات می گوید: “ریدلی اسکات مرا انتخاب کرد، ولی تمامی اطرافیانش با این تصمیم مخالف بودند. برادران وارنر سه ماه صبر کرد تا موافقت خود را اعلام کند. پس از آن، همان روز امضای قرارداد، ایالات متحده تحریمی علیه ایران به تصویب رساند. من از این شرایط خیلی رنج بردم. در ایران نام من وارد لیست سیاه شد، زیرا جزو مخالفان بودم. در ایالات متحده هم به دلیل ملیتی که داشتم نمی توانستم کار کنم. احساس غریبی داشتم، احساس تبعیض، احساس عدم هویت.”

 

این بازیگر امروز به همراه شوهرش امین مهدوی در پاریس زندگی می کند.

وی در مجله وگ نیز به خروج خود از ایران اشاره می کند: “پس از فیلمبرداری مجموعه دروغ ها گذرنامه مرا توقیف کردند. به مدت ۷ ماه از سوی دو نهاد مورد بازجویی قرار گرفتم: وزارت اطلاعات و دادگاه انقلاب که برای مسایل سیاسی است. تقصیر من چه بوده؟ اقدام علیه امنیت ملی. دولت مرا متهم به این کرد که یکی از عوامل سازمان سیا هستم. در نهایت، گذرنامه ام را با مبلغ هنگفتی پس دادند. من هم تصمیم گرفتم از ایران خارج شوم. هنوز هم خاطرم هست، مأمور فرودگاه همان کسی بود که یک سال قبل از آن مرا دستگیر کرده بود.”
وی در سئوالی در مورد حجاب می گوید: “من از حجاب متنفرم. در اسلام حجاب بر سر می کنند تا میل جنسی مردان را مهار کنند. چرا من باید به تحریک جنسی مردان متکی باشم؟” 

 

گلشیفته در تبعیدش در سال ۲۰۰۸ ملیت فرانسوی گرفته و در پاریس مستقر شده است.
این درحالیست که نشریه «ووگ» اساسا برای جذب مردان منتشر می شود و در میان قفسه دیگر نشریات پورن در کیوسک های روزنامه فروشی در دسترس می باشد.
وی که هر از گاهی برای جلب توجه از وضعیت خود در ایران اظهار نظر های تندی را می نماید این بار پا را فراتر گذاشته و در نشریه ای که برخی تصاویر زنان کاملا برهنه است تصویر خود را چاپ نموده است.
نکته جالب توجه تصویر روی نشریه است که دست چند مرد را در حال کندن لباس های یک زن اروپایی نشان می دهد!! که نشان دهنده تحریک کنندگی تصویر آن زن برای مردان دارد.
بنظر می رسد که اساسا کسانی که در این دست نشریات تصویر خود را منتشر می کنند بیش از همه متکی به تحریک جنسی مردان هستند!!! و برای این کار می بایست از مرزهای حجب و حیا و عفت براحتی بگذرند. مرزهایی که گلشیفته فراهانی از آنان متنفر است.

29 نظر برای "گلشیفته فراهانی: از حجاب متنفرم!! + عکس" ارسال شده
 1. tannaz گفت:

  چقد بده آدم حسود باشه یکم روشن فکر باشین من با شاهو جون موافقم

 2. الي گفت:

  گلشیفته مشکل روانی داره حتمابایدبره روانشناس

 3. eli گفت:

  من هنوز کل مطلب و نخوندم ولی عنوانشو خوندم نظر شخصیشو گفته ولی عمومیش کرده امیدوارم دلیلشم گفته باشه من که بنا به دلایلی که قبول دارم خیلی هم حجاب و دوست دارم و باهاش حال می کنم

 4. مری گفت:

  آقا اصلا به شما چه ربطی داره ؟؟؟؟هر کس هرجور که بخواد می گرده مگه گناه اونو واسه شما می نویسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. شاهو گفت:

  تو کردستان عراق آزادی هست و حجاب آزاده،خداییش مسجدهاش از هر مسجدی تو ایران پرتره،مشروب اونجا آزاده و خداییش تو ایران بیشتر مشروب می خورن ،گیر ندید دلش حجاب نمی خواد به من و تو چه؟

 6. محسن76 گفت:

  اقا به ما چه ربطی داره هرکسی مسئول کارای خودش هست مگر شما خدایید که میگید بی دین وایمان خودمون کم گناه کردیم بعد نازنین خانوم فکر نکنم ارزوی شما خیلی مثبت باشه کلمه ی عجیبی عم گفتید شاید از روی حسادت عجوزه!!!!

 7. نازنين گفت:

  من همیشه ازش بدم می اومد این عجوزه با خودش چی فکر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همیشه براش آرزوی مرگ داشتم خاک تو سرش ….فکر میکنه خوشکل رو زمینه و دریچه ی آسمون باز شده و این کرم نفرت انگیز افتاده پایین و امین جون با تو موافقم و فاطیما بهتره وقتی چیزی رو نمیفهمی و درک نمیکنی زر نزنی

 8. مارال گفت:

  حجاب و تعیین حد ان حق زناست من موافقم با گلشیفته ایا مردا برهنگی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زن انسانه باید خودش تصمیم بگیر اقا امین زن و مرد هر دو به هم متکی هستن من با گلشیفته موافقم

 9. ارزو گفت:

  با گلشیفته موافقمممممممممممممممممممم موافقممممممممممممممممممممممممممم موافقمممممممممممممممممممممممممممممممممم

 10. رویا گفت:

  این گلشیفته هم شورشو در آورده.اه.
  خوشبختی دیوونش کرده
  مردم انگار اصلا غم و غصه ندارن.

 11. Elnaz گفت:

  rafte oonvare ab fekr karde adam shode BAD BAKHT

 12. ناصر گفت:

  گلشیفته سرور تمام بازیگران است

 13. تاتا گفت:

  خیلی عقده ایه

 14. امین گفت:

  محسن جان تو شک داری این بی حجابه؟؟؟ میگم دنیا برعکس شده! حتما باید لخت باشه تا بگی بی حجاب؟

  اینکه دخترا تو تهران چطور لباس می پوشن چه ربطی به بحث ما داره؟ بله اونام تحریکن اینم تحریکه، کاری بهم ندارن اینا!

  آقا اصلا گلشیفته بهترین بازیگر دنیا، بهترین پیانیست دنیا، باشعورترین آدم دنیا، اینا همه به کنار ولی حجابش اشکال داره عزیز من. این یه کارش این یه فکرش غلطه غلط. اون قصد تحریک داره یا نه من نمی دونم ولی قطعا کارش تحریک کننده است. چه قصد داشته باشه چه نداشته باشه.

  قیافه معصوم که دلیل نشد برادر من. ممکنه من قیافه ام معصوم باشه ولی تاحالا دونفرو کشته باشم!

  اولا که فقط خاورمیانه حجاب ندارن و تو دل اروپا هم زن های محجبه دارند زندگی می کنند. بعدشم ربطی نداره اون زنایی که اصلا معنی حجاب رو نمی دونند وقتی حجاب ندارن نخیر شیطان صفت نیستن چون اصلا چنین چیزی رو یه بار تو عمرشون باش مواجه نشدند ولی زنی که تو جامعه اسلامی بزرگ شده و میدونه حجاب چیه و بی حجاب می شه بله این یه مشکلی داره.

 15. mohsen گفت:

  فکر نکنم شما که اینقدر راحت همه دنیا رو بی فرهنگ و بته و خودتو رو متمدن میدونین فقط به خاطر نوع پوشش در مقامی باشین که بتونین گلشیفته رو مورد هجو قرار بدین.این عکس بی حجابه؟شما میگین لباسایی که دخترا تو تهران میپوشن کمتر از این مردا رو به هیجان میاره؟از این گذشته جطور به خودتون جرات میدین لباس زن رو فقط از نگاه سکس بررسی کنین؟اون قصد تخریک شما رو داره چون رو سری سرش نیست؟پس همه زنای دنیا شیطان صفت هستن جز قسمت کوچکی به نام خاورمیانه؟شما اینطور به مسایل نگاه میکنین؟اصلا به قیافه معصومش نگاه میکنید وقتی این اراجیف رو دربارش میگین؟احمقها!

 16. امین گفت:

  آی مردم بامنطق شما واقعا فکر می کنید این حرفش منطقیه؟! تواین دوره زمونه منطق هم برعکس شده!
  میگه من نمی خوام متکی به میل جنسی مردها باشم. واقعا الآن با اون عکسش متکی به میل جنسی مردها نیست؟ چقدر دنیای شمابرعکسه؟!
  بابا حجاب باعث میشه متکی به مردها نباشی نه بی حجابی!

 17. ارمیتا گفت:

  خیلی حرف درستی زده بیشتر مردم همین نظر رو دارن

 18. LILI گفت:

  KASH BETOONIM OONGHADR ZARFIATEMOONO ERTEGHA BEDIM KE BE HAR KASI BA HAR AGHIDAEI EHTERAM BEZARIM VA DAR MOREDE KASI GHEZAVAT NAKONIM KASH BAHSE HEJABO IN YE METR PARCHE TAMOOM SHE

  نظر مدیر: خانم لیلی بحث سر یک متر پارچه نیست. بحث سر تفکریه که پشت این یه متر پارچه خوابیده. تفکری که دوست داره به زن به عنوان یه انسان نگاه بشه نه یه شی و کالا برای ارضای نیازهای مردها.بحث سر انسانیت و الهی شدنه

 19. ناشناس گفت:

  واقعیتو گفته

 20. ارتا گفت:

  عقایدش منطقیه.براتون متاسفم که منطق سرتون نمیشه

 21. abozar گفت:

  لطفا هر افترایی رو که به هرکس میچسبونن باور نکنید

 22. شیطان گفت:

  ریدم تو هویت نداشتت!!!

 23. روشنک گفت:

  از فردا در مستندهای امریکامیبینیم حیوون تازه ای به نام گلشیفته فراهانی معرفی می کنن اصلا دولت باید به پدر و خواهر این احمق اجازه بازی و فعالیت نده باید نسلشونو از روزمین محو کرد چون تربیت خانوم اسلامی نبوده.

 24. محمد گفت:

  من باهاش موافقم کار خیلی خوبی کرده

 25. تینا گفت:

  خیلی کار بدی کرده من فرهنگ ایران رو با هیچ جای دنیا عوض نمی کنم.

 26. شیدا گفت:

  خیلی بده که ادم خود فروخته باشه واصل ونصبه خودش رو فراموش کنه و به هر دری بزنه تا دله غربیها رو بدست بیاره برات متاسفم؟؟؟

 27. fatima گفت:

  خفه شو امین جان
  اولا از کجا معلومه که این خبرا راست باشه بعدشم به کسی چه ربطی داره گلشیفته جون چه تیپیه ؟

 28. رز گفت:

  خیلی جالبه با این حرفایی که زده ه کم مراعات حال خانوادش که در ایران هستن رو نکرده.

 29. امين گفت:

  وای خدا مردم از خنده! میگه با حجاب چرا باید متکی به مردان باشم؟! ولی عکس های بی حجابی می گیره و اینطوری متکی به مردان نیست!!!
  امان از وقتی که خدا عقل و تفکر رو از آدم بگیره!

نظرات بسته شده است.