گل‌محمدی بهانه جویی می‌‌کند/ برای این افکار متاسفم!

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر مهر،  پروز مظلومی در نشست خـبـری پیش از دیدار پایانی جام حذفی مقابل ذوب آهن گفت: برگزاری بازی برای ما بعد از ۱۶ روز تعطیلی، سخت است. همه تیمها دنبال یارگیری بودند ولی ما باید بازی کنیم.

وی افزود: تیم ما از شرایط مسابقه خارج شده بود و سخت است که بازیکنان را در این شرایط نگه داریم. اگر قرار است کسی معترض شود، ما هستیم. ذوب آهن هفته قبل بازی داشته و آماده است. اگر هم اعتراضی هست، ما باید اعتراض کنیم البته به برنامه ریزی سازمان لیگ ارج می‌ گذاریم. ما اینجا هستیم تا جام را با کمک هواداران ببریم.

سرمربی استقلال با بیان اینکه حریف سرسختی در فینال داریم، گفت: ما تیم خود را آماده کرده ایم اگرچه سخت بود آنرا جمع و جور کنیم. جا دارد از کادر پزشکی هم تشکر کنم که مصدومان را به این بازی رساند.

مظلومی درباره اینکه یحیی گل محمدی اعلام کرده بود شرایط این بازی برای ذوب آهن ناعادلانه است، گفت: این صحبتها یک مقدار بهانه جویی است. ما عادت کرده ایم رو به جلو حرکت کنیم. آن‌ها فکر می‌ کنند فدراسیون فوتبال عقب نشینی می‌ کند. برای این افکار متاسفم. ناعادلانه این است که تیم ما ۱۶ روز بازی نکرده است!

وی تأکید نمود: اگر سوم خرداد بازی می‌ کردیم برای ما بهتر بود چون اینطور بیش‌تر در شرایط مسابقه بودند. ما از اینکه ذوب آهن حذف شد، ناراحتیم ولی سازمان لیگ مجبور شد تاریخ را تغییر بدهند. پیشنهاد من این است که از سال آینده جام حذفی بلافاصله بعد از لیگ برگزار شود.