آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

گل‌محمدی: ماراتن سخت ما از فردا شروع می‌شود/ به بازیکنان گفته‌ام دنبال گل دوم و سوم باشید

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد که تیمش در بازی با استقلال نمایش خوبی داشته باشد.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای ذوب‌آهن اصفهان و استقلال گفت: می‌دانیم که استقلال روی زمین خوب بازی کرده و در ضد حملات خوب کار می‌کند. ما هم در نیم فصل سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی – روانی آماده کنیم. تمرینات و بازی‌های خوبی را در تعطیلات انجام دادیم و امیدوارم بازی روانی مقابل استقلال انجام دهیم.
وی افزود: با توجه به اینکه تیم‌ها از مسابقات به دور بودند شاید فردا بازی زیبایی را شاهد نباشیم با این حال امیدوارم بازی خوب و تماشاگر پسندی از آب در آید. ما محروم نداریم اما سه بازیکن به نام‌های محمدزاده، محمدرضا عباسی و مهرداد قنبری مصدوم هستند.
سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که تیمش در ۲۸ روز آینده باید هر ۴ روز یک بار به مصاف حریفان برود و با توجه به این مسئله چه راهکاری برای وارد نشدن فشار به بازیکنانش دارد گفت: یک ماراتن سخت در حال آغاز شدن است و اولین بازی ما در این ماراتن فردا مقابل استقلال خواهد بود. رقابت‌های بسیار سختی داریم و باید از همه داشته‌هایمان استفاده و تقسیم انرژی کنیم. باید از بازیکنانی که جذب کردیم به خوبی استفاده کرده و حتی از بازیکنان جوان هم کمک بگیریم. در نیم فصل اول تلاش کردیم تا بازیکنانمان از نظر آمادگی جسمانی به وضعیت خوبی برسند و مطمئنا این مسئله در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: باید تا روز ۲۸ اسفند این روند را حفظ کنیم و هر ۴ – ۵ روز یکبار مقابل حریفان قرار بگیریم. کار سخت ما از همین حالا شروع شده و در این بین چیزی که به ما انگیزه می‌دهد هدفمان است که باید به این هدف برسیم. این هدف بزرگ به ما انگیزه زیادی می‌دهد و باید بگویم بازیکنان من بی‌صبرانه منتظر بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستند تا توانایی‌های خود را نشان دهند. اعتقاد و اعتماد زیادی به بازیکنانم دارم و به نظرم آنها با تمرکز خوب و تقسیم انرژی به خوبی می‌توانند بازی‌های پیش‌رو را با موفقیت پشت سر بگذارند.
وی درباره استفاده از بازیکنان جدید در ترکیب فردا عنوان کرد: اگر نیاز باشد از خریدهایمان استفاده می‌کنیم. خریدهایمان برای پوشش نقاط ضعفمان انجام شده است. البته به خاطر مصدومیت بازیکنانمان مشکل داشتیم اما کار خوب پیش می‌رود. بازیکنان جدید احتیاج به بازی دارند تا جا بیفتند.
سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در خط حمله جسارت کافی ندارد، گفت: این حرف را قبول دارم این موضوع را روی حساب کم تجربگی بازیکنانم بگذارید. به بازیکنانم گفته‌ام که پس از گل اول دنبال زدن گل دوم و سوم باشید، این مسائل روحی و روانی است و باید جسارت بیشتری برای حمله کردن داشته باشید.
گل‌محمدی اظهار داشت: ما بی‌جهت عقب نمی‌نشینیم اما بازیکنان باید با جنگندگی برای زدن گل‌های دوم و سوم تلاش کنند و فکر نکنند با یک گل همه چیز تمام می‌شود. این مسئله را همانطور که گفتم به حساب کم تجربگی بازیکنان بگذارید و سعی می‌کنیم این مشکل را حل کنیم.
۴۳ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.