یک‌خواننده‌مصری‌دیگر‌محجبه‌شد+عکس

دادنا: اخبار رسیده از قاهره پایتخت مصر حاکی از آن است که خانم “لیندا فهمی” خواننده سرشناس این کشور چند روز پیش پس از محجبه شدن، برای همیشه با خوانندگی خدافظی کرد.

به گزارش شیعه آنلاین،وی که میهمان یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای “الفراعین” بود، طی اظهاراتی در این مورد گفت: بنده طی سال های گذشته همواره خودم را به خاطر وضعیت و پوششی که داشتم مورد ملامت قرار می دادم و می دانستم که خداوند متعال از دست من راضی نیست.

“لیندا فهمی” همچنین افزود: اکنون که خوانندگی را ترک کرده ام و محجبه شده ام، احساس خوشحالی می کنم و بسیار خوشحال هستم و به خاطر سال های گذشته و وضعیتی که در آن بودم احساس پشیمانی می کنم. همواره از خودم می پرسیدم که با لباس های عریانی که به خیابان می روم، چگونه می خوام پاسخ خداوند متعال را در آخرت بدهم؟!

او همچنین گفت: حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.

۲۹ خرداد ۱۳۹۰

3 نظر برای "یک‌خواننده‌مصری‌دیگر‌محجبه‌شد+عکس" ارسال شده
  1. صديقه از دبى گفت:

    تولد دوباره خانم لیندا را تبریک میگویم وقابل توجه دختران عزیزمان که خود حجاب را انتخاب کنند نه اینکه از سر إجبار رعایت کنند

  2. وحید گفت:

    احسنت آفرین

  3. خداوند تبارک وتعالی(ج) همه را هدایت فرماید و برای خانم لیندافهمی هم توفیقات مزید آرزو داریم.
    عبدالقیوم فدوی از کابل -اففانستان

نظرات بسته شده است.