آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

یک بازیکن ایرانی در راه تیم وردربرمن

امیر ابرشی در وردربرمن

از روزی که بازیکن ایتالیایی وردربرمن ساز جدایی از این تیم شمالی را کوک کرده، سران این تیم به فکر آوردن جانشین به جای او هستند.

امیر ابرشی در وردربرمن

به گزارش خبرینه و به نقل از ورزش ۳، لوکا کالدیرولا از شرایطی که در وردربرمن دارد به هیچ عنوان راضی نیست. با این‌که فصل قبل این بازیکن ایتالیایی مهره ثابت ترکیب تیمش بود، اما در فصل جاری به یک نیمکت‌نشین همیشگی تبدیل شد. به همین دلیل او تصمیم جدی گرفته تا از این تیم جدا شود. از همین رو سران وردر هم «امیر ابرشی» را زیر نظر گرفته‌اند.
تومای آیشین نایب رئیس وردربرمن در این باره گفت:” جلوی رفتن هیچ کدام از بازیکنان را نمی‌گیریم. بسته به شرایط‌مان اگر پیشنهادی بیاید که هم برای بازیکن و هم برای باشگاه خوب باشد، می‌شود روی آن فکر کرد.”
اینک برمنی‌ها برای تقویت خط میانی خود فکرهایی در سر دارند. “کیکر” گزارش داد امیر ابرشی هافبک گراس هاپرس زوریخ گزینه مدنظر این تیم است و آن‌ها قصد دارند در فصل تابستان آتی که او بازیکن آزاد محسوب می‌شود برای خریدش وارد عمل شوند.”