آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

برادر علیرضا خمسه در بیمارستان جا‌به‌جا شده!

ماجرای عجیب برادر علیرضا خمسه

به گزارش خبرینه، علیرضا خمسه امروز ظهر جمعه در برنامه «زنده رود» شبکه اصفهان که از طریق شبکه شما نیز به صورت مستقیم و سراسری پخش می‌شد، پرده از یک اتفاق بسیار عجیب از زندگی خود برداشت. البته او این ماجرا را قبلاً در برنامه‌های «رادیو هفت» و «خندوانه» نیز مطرح کرده بود.

ماجرای عجیب برادر علیرضا خمسه

خمسه در پاسخ به سؤال احسان کرمی، مجری برنامه در مورد زندگی شخصی و دوران کودکی‌اش، گفت: «ما ۱۲ فرزند بودیم که ۳ تای آن‌ها همان ابتدای تولد از دنیا رفتند و من فرزند چهارم بودم که با هزار نذر و نیاز مادرم بالآخره زنده ماندم. اما جالب این است که تا سال‌ها ما ۹ فرزند خانواده بودیم که بعدها یک نفر دیگر به خانواده ما اضافه شد! در جمع ما، یکی از برادران با قیافه سیه چرده و قد بلند وجود داشت که همیشه برای من سؤال بود چه ژن نهفته ای در پدر و مادر من وجود داشته که این چنین فرزندی بدون کوچک ترین شباهت به ما به وجود آمده است. اما مادرم می‌گفت «محسن» هم مثل بقیه شما فرزند من است.

تا این‌که یک روز محسن در محل کارش با فردی آشنا می‌شود. آن فرد به برادر من می‌گوید من برادری دارم که خیلی شبیه به شما است. محسن هم می‌گوید اتفاقاً برادران من هم خیلی به شما شبیه‌اند. این موضوع باعث سؤال و شبهه در ذهن آن‌ها می‌شود و سبب می‌شود در نهایت این دو نفر با تحقیق و پرس‌و‌جو متوجه شوند که هر دو در یک روز و یک بیمارستان به دنیا آمده‌اند، اما در لحظه تولد با هم جابه‌جا شده‌اند.

طی این اتفاق شد که ما با برادر واقعی‌مان «نادر» بعد از ۳۶ سال آشنا شدیم.»

این خاطره برای مجری بسیار شگفت انگیز جلوه کرده بود و او را کاملاً تحت تأثیر قرار داده بود. خمسه در پاسخ احسان کرمی به این‌ سؤال که چرا از این واقعه فیلمنامه یا فیلمی تهیه نکردید، گفت: «این اتفاق انقدر واقعی است که در صورتی که فیلم شود کسی آن را باور نمی‌کند و عموماً تصور خواهند کرد که یک داستان تخیلی است!»

علیرضا خمسه در این برنامه که با حضور احسان کرمی و محمدرضا حیاتی (گوینده خبر) و محمد حشمتی (خواننده قطعه اذان می‌گویند) اجرا می‌شد، در نهایت کاریکاتور خود را از دست حیاتی دریافت کرد.