یک کشته در سانحه رانندگی جاده قم

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یکدستگاه سواری پراید با گاردریل در بزرگراه تهران – قم خـبـر داد و گفت: این حادثه منجر به مرگ یکی از سرنشینان و مصدومیت چهار سرنشین دیگر خودرو شد.
 
سید جلال ملکی در گفت و گو با ایرنا افزود: حوالی ساعت پنج صبح امروز وقوع سانحه رانندگی در مسیر جنوب به شمال بزرگراه قم – تهران(نرسیده به عوارضی) به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: دراین سانحه، یک دستگاه سواری پراید با پنج سرنشین از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل و موانع سیمانی بزرگراه، متوقف می‌شود.

ملکی با بیان اینکه پیش از رسیدن آتش نشانان چهار سرنشین خودرو شامل سه زن و یک مرد توسط مردم از داخل خودرو خارج شده بودند، افزود: ماموران آتش نشانی با حضور در محل، جسد بی جان دیگر سرنشین خودرو(یک جوان ۲۲ ساله) را از داخل خودرو خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: علت وقوع این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.

حسن عباسی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران نیز در خصوص این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: تکنیسین های اورژانس هر چهار مصدوم سانحه را به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ February 2016 | 10:43 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.