آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

۵ روز گیاهخواری باعث دفع سموم بدن می شود

در یک آزمایش جدید معلوم شده است که پنج روز مداوم گیاه خواری، تأثیر چشمگیری در کاهش مقدار سموم شیمیایی و آنتی بیوتیک های مضر موجود در بدن دارد و بدن را از این قبیل مواد پاکسازی می کند.

این نوع رژیم گیاه خواری باعث می شود نوعی ماده شیمیایی موسوم به فتالات ها که به طور معمول در پلاستیک ها یافت می شود از بدن خارج شود.

بنا بر گزارش مجله آنلاین دیسکاوری نیوز، متخصصان کره ای پس از مطالعه روی گروهی از شرکت کنندگان که مدت پنج روز در یک معبد بودایی مستقر شده بودند، به این نتایج دست یافتند.

این متخصصان همچنین رژیم غذایی شرکت کنندگان را قبل از آغاز آزمایشات ارزیابی کرده و متوجه شدند نوع تغذیه این افراد در ۴۸ ساعت با مقدار مواد شیمیایی موجود در ادرار آنها رابطه مستقیم دارد. هر چه مقدار این مواد شیمیایی در ادرار کمتر باشد میزان فشار اکسیدیته نیز کمتر می شود و سموم بدن کاهش می یابد.