محصولات دانلودی

۶ استفاده فوری که روزانه با پیاده روی به دست می‌ آورید

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم سرا ، پیاده روی فواید فوری و شگفت انگیزی را در طول روز نیز نصیبتان خواهد نمود. در اینجا ۶ استفاده پیاده روی که روزانه می‌ توانید کسب کنید، معرفی شده است:

پرهیز از وسوسه شیرینی: اینطور ثابت شده است که پیاده روی روزانه به مدت ۱۵ دقیقه وسوسه و ولع مصرف خوراکی ‌ها و میان وعده ‌های شیرین را کاهش می‌ دهد و نتیجه در مجلهPLOSONEمنتشر شده است.

احساس شادی: ورزش هایی مانند پیاده روی باعث افزایش هورمون ‌های مرتبط با احساس خوب مانند سروتونین و دوپامین در بدن می‌ شود که می‌ تواند خلق و خو را افزایش دهد. یکی از مزایای بزرگتر پیاده روی این است که انجام این ورزش در طبیعت بسیار بیش‌تر از پیاده روی در فضای بسته یا سالن ‌های ورزشی احساس نشاط می‌ دهد.

افزایش خلاقیت: پیاده روی منجر به بهبود عملکرد مغز می‌ شود و محققان دانشگاه استنفورد ثابت کرده اند که میزان خلاقیت افرادی که این ورزش را انتخاب می‌ کنند، ۶۰ درصد بیش‌تر از بقیه افراد است.

کاهش خستگی: پیاده روی به مدت ۲۰ دقیقه در روز و با افزایش گردش خون و اکسیژن در بدن، میزان خستگی را تا ۶۵ درصد کاهش می‌ دهد. تحقیقات دیگری هم نشان می‌ دهد که حتی ۱۰ دقیقه از این ورزش در روز انرژی بدن را تا دو برابر افزایش می‌ دهد.

مقاومت در برابر میکروب ‌ها: ورزش ‌های متعادل مانند پیاده روی منجر به بهبود پاسخ ایمنی بدن می‌ شود. مطالعات نشان داده افرادی که حداقل ۴ روز در هفته و به مدت نیم ساعت پیاده روی می‌ کنند، کمتر دچار بیماری ‌های عفونی می‌ شوند.

دفع سموم بدن: یکی دیگر از فواید پیاده‌ روی سریع، تعریق است که از این روش می‌ ‌توان سموم بدن را دفع نمود و روند آب کردن چربی‌ ‌های بدن را سرعت بخشید.

منبع: کانال سرای زندگی
sarayezendegi@

مطلب بالا در حوزه سلامت، تغذیه و تناسب اندام و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ May 2016 | 6:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما