محصولات دانلودی

۸۳ نفر به جرم خرید و فروش رای در مازندران دستگیر شدند

۸۳ نفر به جرم خرید و فروش رای در مازندران دستگیر شدند

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از مُخبر مهر، سردار مسعود جعفری نسب جمعه‌شب در نشست با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان بابیان اینکه بحث خرید آرا حرکت زشتی است که می‌‌تواند رقابت سالم را مخدوش کند بیان کرد: با اشرافیت صورت گرفته تعداد ۸۳ نفر درزمینهٔ خریدوفروش آرا دستگیری شده است.

وی بیان کرد: اتهام برخی افراد تثبیت‌شده است و پرونده آنان برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال می‌‌شود و در این راستا حتی یک نفر دستگیر شد که ۳۸ شناسنامه تهیه‌کرده بود که شناسایی و دستگیرشده است.

وی از مردم خواست تا افرادی که اقدام به خریدوفروش آرا می‌‌کنند به پلیس معرفی کنند تصریح نمود: آرای مردم باید صیانت شود و نباید افرادی آرای مردم را مخدوش کنند.

فرمانده انتظامی مازندران از کاندیداها و داوطلبان خواست تا آرامش را رعایت می‌‌کنند تصریح نمود: کاندیداها و هواداران به تصمیمات اتخاذشده در بعد از اعلام نتایج توجه داشته باشند.

سردار جعفری نسب یادآور شد: کاندیداها باید اخلاق و رفاقت را سرلوحه کار قرار دهند و باید به قانون تمکین کنیم و مشکلات موجود از طریق مراجع قضایی پیگیری شود.

وی با اشاره به مشارکت بالای ۷۵ درصدی مردم استان در انتخابات یادآور شد: حضور مردم در انتخابات آگاهانه و فعالانه بوده است.

سردار جعفری نسب بابیان اینکه نیروهای انتظامی از ساعت ۷ صبح در سه هزار و ۴۵ صندوق  شعبه اخذ روی حضور داشتند بیان کرد: سرکشی‌‌ها نشان از برگزاری با امنیت انتخابات دارد.

وی اظهار امیدواری نمود تا با آرای مردم شاهد انتخاب افراد شایسته‌ای برای ورود به مجلس باشیم و نمایندگان خوبی برای ملت باشند.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه خوشبختانه شاهد درگیری بین طرفداران کاندیداها نبودیم اظهار داشت: در مجموع انتخابات سالم و پرشوری در استان برگزار شده است.

سردار جعفری نسب به تجمع روز چهارشنبه ساری عنوان نمود: این تجمع ودلیل تشکیل آن در حال بررسی و پیگیری است و بنظر می‌ رسد طراحان این تجمع شکست خورده اند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ February 2016 | 9:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما