۱۰ عادت بد لباس پوشیدن آقایان

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم سرا ،​در اینجا به ۱۰ تا از بدترین عادات لباس پوشیدن آقایان از نظر خانم ‌ها اشاره کرده ایم.

۱.شلوار جین بگی

شلوار جین بگی ما را یاد مدهای دهه ۹۰ میلادی می‌ اندازد. شاید این مدل در آن زمان زیبایی خاص خود را داشت اما اکنون، آن هم از نظر خانم ‌ها، اصلاً زیبا و جذاب نیست.

پیشنهاد می‌ کنیم به جای آن شلواری به تن کنید که سایز تن تان است و این طور به نظر نرسد که هر لحظه دارد از پاهایتان به زمین می‌ افتد.

۲.کلاه شاپو

کلاه شاپو؟! باور کنید که سال ۱۹۳۵ گذشته است و ما در سال ۲۰۱۶ به سر می‌ بریم. این کلاه ‌ها از مد افتاده اند و اگر آن‌ها را به سر کنید، از نظر دیگران فردی سنتی و عبوس به چشم می‌ آیید.

پیشنهاد ما این است که اصلاً هیچ کلاهی به سرتان نکنید. اینگونه جذابیت شما نیز بیش‌تر خواهد شد.

۳.موی نامرتب صورت

اگر دوست دارید ته ریش یا حتی ریش داشته باشید، حواستان باشد که نامرتب نباشند و توی ذوق نزنند. اگر فکر می‌ کنید که با موهای صورت تان جذاب تر به نظر می‌ رسید، حداقل موهای اضافی را به طور مرتب اصلاح کنید.

۴.عینک

بعضی ‌ها اگر چه چشم ‌های ضعیفی ندارند اما آنقدر عاشق عینک هستند که ترجیح می‌ دهند عینک دکوری استفاده کنند. از نظر خانم ‌ها آن‌ها نه تنها زیبا و جذاب نمی شوند بلکه بیش‌تر شبیه کودن ‌ها به نظر می‌ آیند. بنابراین اگر عینک را برای بهتر دیدن نمی زنید، بهتر است اصلاً آن‌ها را به چشم هایتان نزنید.

۵.جوراب با صندل

پوشیدن جوراب، آن هم جوراب سفید، با صندل، نه تنها زیبا بلکه مسخره هم به نظر می‌ آید و جزو یکی از اشتباهات رایج آقایان در دنیای مد است. پس اگر شما هم جزو افرادی بوده اید که این گونه لباس می‌ پوشیدید، بهتر است جوراب ‌ها را از پاهایتان در آورید و به جای آن‌ها تنها یک اسنیکر سفید به پا کنید.

۶.گذاشتن هر پیراهنی در شلوار

برخی از آقایان دوست دارند تمام پیراهن ‌های خود را در شلوارشان بگذارند. اما باید دقت کنید که هر پیراهنی مناسب این کار نیست. راه پیدا کردن آن هم ساده است: اگر پیراهن تان بلند است که خب مناسب این کار می‌ باشد، اگر کوتاه است، در گذاشتن آن توی شلوارتان تلاش نکنید، اگر هم سایزی متوسط دارد، دیگر انتخاب با خودتان است.

۷.شلوار پلیسه دار

از پوشیدن شلوارهایی که در قسمت جلوی خود پلیسه دارند، به شدت خودداری کنید. این مدل شلوارها هیج زیبایی ندارند و ار نظر خانوم ‌ها نیز نامرتب و ناخوشایند به چشم می‌ آیند. چین ‌های بیش از حد پارچه بیش‌تر از زیبایی توی ذوق می‌ زنند پس بهتر است اگر سایز شلوارتان کوچک یا متوسط است، از پوشیدن آن‌ها دست بکشید و شلوارهایی که سایز تن تان است را به تن کنید.

۸.پوشیدن لباس هایی که سایز تن تان نیست

نه تنها ما بلکه طراحان مد و پوشاک هم همیشه بر این مورد تأکید می‌ کنند که لباسی را که به تن می‌ کنید کاملا سایز تن تان باشد. مهم نیست که هیکل تان چگونه است، خیلی چاق هستید یا لاغر، هیچ چیز به اندازه سایز مناسب برای لباسی که به تن می‌ کنید، اهمیت ندارد.

۹.طرح ‌های نامناسب روی لباس

شاید این موردگفتن نداشته باشد اما ما بار دیگر به شما یادآوری می‌ کنیم که از پوشیدن پیراهن هایی که طرح هایی گرافیکی یا لوگوهای عجیب و غریب دارند، خودداری کنید. اگر همچین پیراهنی در کمد لباس هایتان است، هر چه سریع تر آن را دور بیاندازید و با پیراهنی ساده جایگزین کنید.

۱۰.شلوار جین کوتاه

برخی آقایان به پوشیدن شلوار جین کوتاه در روزهای گرم سال علاقه بسیاری دارند. اما این ظاهر مردان از نظر خانم ‌ها اصلاً زیبا نیست. بهتر است به جای این که شلوار جین کوتاه به تن کنید و شبیه خانم ‌ها شوید، شلواری با جنس دیگر مانند کتان را انتخاب کنید.