۱۰ مصدوم در واژگونی زانتیا حامل شهروندان افغان

شوربختانه در این حادثه ۱۰ نفر مصدوم شدند که چهار نفر آن‌ها از سوی امدادگران هلال‌احمر و سایرین توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

 واژگونی خودرو حامل شهروندان افغان، ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ایسنا، سید مصطفی مرتضوی، سخنگوی سازمان امداد و نجات به عملیات جاده‌ای هلال‌احمر در محور نایین – اردستان اشاره و اظهار کرد: به دنبال واژگونی یک دستگاه خودروی زانتیا حامل شهروندان افغان، در ساعت ۹:۲۰ امروز تیم‌‌های امدادی جهت ارایه خدمات لازم به منطقه حادثه اعزام شدند.

به گفته مرتضوی، شوربختانه در این حادثه ۱۰ نفر مصدوم شدند که چهار نفر آن‌ها از سوی امدادگران هلال‌احمر و سایرین توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی همچنین با اشاره به برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی سمند ساعت ۲۲:۴۵ روز گذشته در استان فارس بیان کرد: این حادثه در کیلومتر ۱۸ محور فسا -داراب رخ داد.

وی با اشاره به اعزام تیم امدادی جهت ارایه خدمات لازم به حادثه مذکور، بیان کرد: شوربختانه در جریان این تصادف، دو نفر جان خود را از دست دادند.

وی همچنین به واژگونی یک دستگاه سواری پراید ساعت ۰۴:۵۰ صبح امروز ۲۲ در خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود: در پی این حادثه که در کیلومتر ۱۲ محور بیرجند – سربیشه رخ داد، شوربختانه سه نفر فوت کردند و یک نفر نیز مصدوم شد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 12:55 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.