۱۰ وب سایت که از دیدن آنها متعجب خواهید شد

زومیت: می توانید تصور کنید قبل از اینترنت دنیا به چه شکل بوده است؟ با همگانی شدن کامپیوتر و اینترنت، امروزه نوشتن نامه با قلم، صف ایستادن در بانک و انجام امور اینچنینی خنده دار به نظر می رسد. ما در این مقاله قصد نداریم وب سایت های ارزشمند و کاربردی را معرفی کنیم، البته وب سایت هایی که در ادامه معرفی می شوند دارای طراحی غیر حرفه ای نیستند و مطمئنا با مشاهده آنها متعجب خواهید شد.

برای ورود به هر وب سایت برروی عنوان آبی رنگ کلیک کنید.

Llama Font: با شتر بنویسید!

این وب سایت ساده، متن وارد شده را با حالت های مختلف شتر نمایش می دهد. هر چه دوست دارید را در جعبه متن تایپ نمایید و نتیجه بامزه را مشاهده کنید. اگر قرار است خبر بدی را به کسی بدهید شاید بهتر باشد از این فونت استفاده کنید! بعنوان مثال: I’m not in love with you

llama

برای دو دقیقه کاری نکنید: به صدای موج های دریا گوش کنید و استراحت نمایید

وارد وب سایت donothingfor2minutes شوید و به مدت دو دقیقه دست به ماوس و کی برد خود نزنید. اگر دست به ماوس و کی برد بزنید دو دقیقه از نو شروع می شود. پس برای ۱۲۰ ثانیه استراحت کنید و از صدای موج های دریا لذت ببرید.

donothing for 2 min

این وب سایت توسط Alex Tew طراحی شده است که پیش تر با وب سایت تک صفحه ایی یک میلیون دلاری معروف شده بود.

Tetris یک بعدی

اگر علاقمند بازی محبوب Tetris هستید می توانید بازی یک بعدی آن را نیز امتحان کنید در این بازی نمی توانید بلوک ها را جابجا کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید تند و کند کردن سرعت سقوط بلوک هاست.

03_tetrisبرای رکورد زدن در این بازی تنها کافی است وب سایت را باز کرده و آن را باز رها کنید و به کارهای خود برسید.

URL سایه دار: مردم را از کلیک کردن برروی لینک های خود ناامید کنید

ابزارهای کوچک کردن لینک های بزرگ مانندTinyURL.com کار را راحت می کنند و امروزه بسیاری از وب سایت ها از آنها استفاده می کنند. اما Shady URL دقیقا برعکس عمل می کند و آدرس اینترنتی را به آدرس بسیار بزرگتر تبدیل می کند و به سختی کسی می تواند آن را تایپ کند. شاید بعضی اوقات نیاز داشته باشید که کسی نتواند به راحتی آدرس صفحه مورد نظر شما را تایپ کند.

شبیه ساز تاس

اگر به بازی های تخته علاقمندید می توانید از تاس های مجازی این وب سایت استفاده کنید. هر بار که برروی Roll کلیک می کنید ۶ تاس بصورت تصادفی اعدادی را نمایش می دهند.

Diece

مسابقه عجیب ترین ریش

اگر شما هم ریش عجیب و غریب دارید می توانید تصویر خود را در این وب سایت آپلود کنید و اجازه دهید تا کاربران به ریش شما امتیاز دهند! همچنین می توانید به ریش دیگران امتیاز دهید و یا به ریش های عجیب و غریب و بعضا تمسخرآمیز دیگران بخندید.

breadest

تصاویر ویرایش شده فوتوشاپی

در این وب سایت تصاویر ویرایش شده فوتوشاپی خنده داری از ترکیب آبشار، ساندویج و انسان را مشاهده خواهید.

06_selek

لودینگ های زیبا: مجموعه بی نظیری از لودینگ های فلش

تقریبا تمام فایل های فلش از بنرهای تبلیغاتی تا بازی های فلش داری Loading هستند یعنی زمانی که فایل فلش در حال دانلود شدن است یک انیمشن کم حجم روند دریافت فایل را نمایش می دهد.وب سایت Pretty Loaded شامل مجموعه کم نظیری از لودینگ های فلش است. اگر طراح فلش هستید می توانید از ایده های مختلف استفاده در این وب سایت استفاده کنید و یا لودینگ خود را در آن آپلود کنید. اگر کاربر عادی هستید نیز می توانید با صرف چند دقیقه انیمیشن های جالبی را تماشا کنید.

prettyloaded_sm

اینترنت را وارونه مرور کنید

این وب سایت، سایت های را بصورت در حال چرخش نمایش می دهد، حتی زمانی که وب سایت مورد نظر شما در حال چرخش است می توانید در جعبه های متن، تایپ کنید. در کادر جستجو عبارت مورد نظر خود را وارد کنید و سپس برروی یکی از لینک ها کلیک کنید هر سایتی که باز می شود بصورت ساعتگرد شروع به چرخش می کند.

zoomit

یک نظر برای "۱۰ وب سایت که از دیدن آنها متعجب خواهید شد" ارسال شده