+۱۸> همسر کشی وحشتناک در پیاده‌رو +عکس

براساس این گزارش، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده اظهار داشت: «حوالی ظهر روز ۲۴ مرداد ماه جاری مرد میانسالی با ضربات چاقو همسر خود را مجروح کرد و پس از آن نیز دست به خودزنی زد».

وی افزود: «با وجود حضور عوامل اورژانس در محل حادثه و انتقال هر دو مجروح به بیمارستان و با وجود اقدامات تیم پزشکی مریم، همسر این مرد، در اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داد.»

با اعلام خبر قتل «مریم» توسط شوهرش قاسم، پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران، عوامل اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی رسولی بازپرس شعبه پنجم ویژه قتل دادسرای امورجنایی تهران در محل حادثه حضور یافتند و پرونده جهت تحقیقات تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

بنابه گزارش های به دست آمده همگی شاهدان با بیان اظهاراتی مشابه عنوان کردند که در روز حادثه ناگهان صدای جیغ زنی را شنیدند و به محض حضور در محل بدن خون‌آلود زنی که روی زمین افتاده بود را دیدند که در کنار او مرد میانسالی که چاقویی در دست داشت و از ناحیه شکم دچار خونریزی شده بود، افتاده بود.

بنابه اظهارات شاهدان عینی این مرد در حالی که نقش بر زمین شده بود دایما فریاد می‌زد که همسرش مریم را کشته است.

حامد که خود را قصاب و معتاد به ماده مخدر «شیشه» معرفی می‌کرد گفت: حدود ۳ سال قبل با محبوبه ازدواج کردم و فرزندی هم نداریم. چندی قبل به طور اتفاقی چند پیامک در تلفن همراه همسرم مشاهده کردم که از سوی فرد ناشناسی ارسال شده بود. با دیدن پیامک‌ها بشدت عصبی و ناراحت شدم. وقتی از محبوبه توضیح خواستم جواب‌های سربالا داد.اما پس از بررسی‌های بیشتر دریافتم پیامک‌ها از سوی یکی از بستگان دورم برای همسرم ارسال شده است. بعد هم بر سر همین موضوع با هم اختلاف پیدا کرده و سعی کردم رفت و آمدهای همسرم را بیشتر کنترل کنم. امروز هم دوباره با او درگیر شدم که محبوبه به حالت قهر از خانه خارج شد.

وقتی دنبالش رفتم تا او را برگردانم جر و بحث‌مان شدت گرفت و یک لحظه از حالت عادی خارج شده و او را زدم. با دیدن پیکر خونین همسرم پشیمان شدم و با همان کارد خودزنی کردم، چرا که عاشق همسرم بودم و نمی‌خواستم او را بکشم اما نمی‌دانم چرا این اتفاق تلخ افتاد.

براساس اطلاعات به دست آمده از شاهدان صحنه جنایت و قطعی اعلام شدن ارتکاب جنایت از سوی قاسم که همسرش مریم را به قتل رسانده است قرار بازداشت موقت این مرد از سوی مقام قضایی صادر شد.

گفتنی است با تکمیل اقدامات درمانی متهم جهت انجام تحقیقات درباره انگیزه ارتکاب جنایت به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل خواهد شد.

۲۶ مرداد ۱۳۹۰
مرجع : اعتماد
یک نظر برای "+۱۸> همسر کشی وحشتناک در پیاده‌رو +عکس" ارسال شده
  1. ناشناس گفت:

    خودخواهی نامردان تمومی نداره

نظرات بسته شده است.