محصولات دانلودی

۲ زن جوان به اتهام ربودن کودکی ۹ ساله دستگیر شدند

۲ زن جوان که پس از ربودن کودک ۹ ساله ای ، از خانواده اش درخواست ۵۰ میلیون تومان پول کرده بودند ، از سوی ماموران آگاهی شیراز دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، زنی که بسیار مضطرب و نگران به نظر می رسید ، به دادسرای شیراز مراجعه و ضمن ارائه دادخواستی عنوان کرد ، فرزند ۹ ساله او به نام حمید رضا ، دقایقی پس از ترک محل از سوی فرد یا افراد ناشناس ربوده شده است.
به دنبال این دادخواست ، دستور قضایی برای پیگیری و تحقیق صادر شد و ماموران پلیس آگاهی تحقیقات گسترده ای را در این ارتباط آغاز کردند. با بررسی درباره این پرونده مشخص شد ، آدم رباها در تماس با والدین این کودک ، ۵۰ میلیون تومان پول خواسته اند و تهدید کرده اند اگر موضوع به پلیس گزارش شود ، بدون لحظه ای تردید کودک ۹ ساله را به قتل خواهند رساند. به دنبال این تماس و تحقیق در محل وقوع حادثه ، ماموران ردپای ۲ زن را شناسایی کردند و با بهره گیری از شگردهای خاص پلیسی به ۲ زن به نامهای مرضیه ف و مریم ف که با هم نسبت خواهری دارند ، ظنین شدند و آنها را دستگیر کردند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 16
  • ۰۵ تیر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما