۲۰ نیروگاه هسته‌ای در ایران ساخته می‌شود
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی :


۲۰ نیروگاه هسته‌ای در ایران ساخته می‌شود


خبرگزاری فارس: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال آینده تدوین، مطالعه و احداث ۲۰ نیروگاه هسته‌ای در برنامه است.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد حسین فرهنگی امروز در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات،کارخانجات و اصناف تبریز در این شهر افزود: طراحی و ساخت ۲۰ نیروگاه هسته‌ای در نظر گرفته شده و ما به انرژی هسته‌ای برای رسیدن به این نکته نیاز داریم.
وی تأکید کرد: تاکنون یک هزار و ۴۰۰ نفر روز بازرسی از تأسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی صورت گرفته و ثابت شده است که اهداف ما انرژی هسته‌ای صلح آمیز است. ما به این انرژی و فناوری در صنایع پزشکی، کشاورزی و تکمیلی و بسیاری دیگر از زمینه‌های مشابه نیاز داریم، ولی غرب نمی‌خواهد ایران اسلامی و در مجموع جهان اسلام به پیشرفت‌های علمی دست یابد و مخالف توسعه در ممالک اسلامی است تا از این طریق تفوق استکباری خود را بر روی ملت‌ها و دولت‌ها ادامه بخشد.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما به‌عنوان ایرانیان مسلمان دارای اتحاد ملی لازم و برنده برای دفاع از حقوق خود در مقابل زورگویی ها هستیم و مدافع منافع ملی ایران باقی خواهیم ماند.
وی در پایان گفت: دوگانگی‌های غرب قابل قبول نیست. ما نیاز به سلاح هسته‌ای نداریم و اساساً در منطق اسلام برخورداری از سلاح‌های کشتار جمعی غیر عقلانی شمرده می‌شود.