۲۷ کشته و زخمی در سقوط اتوبوس از پل در کرج

سقوط یک دستگاه اتوبوس تعاونی ۷ از پل رودخانه کرج ۱۲ کشته و ۱۵ زخمی برجای گذاشت. به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ فرمانده پاسگاه پلیس راه کرج – قزوین در مصاحبه با خبرنگار ما ، علت حادثه را خواب آلودگی راننده اتوبوس اعلام کرد.سروان بیات گفت:این اتوبوس دیشب از خرم آباد با ۳۱ مسافر به مقصد کرج حرکت کرده بود و حدود ساعت ۵ و ۵۰ دقیقه بامداد امروز در آزاد راه تهران – کرج در یک کیلومتری ترمینال شهید کلانتری از پل رودخانه کرج سقوط کرد که متاسفانه ۱۲ نفر از هموطنانمان در این حادثه در دم جان باختند.


سرپرست مرکز اورژانس کرج نیز به خبرنگار ما گفت: برای امدادرسانی حادثه دیدگان ۷ آمبولانس از شهرهای کرج ، ساوجبلاغ ، شهریار و تهران با یک دستگاه اتوبوس و بالگرد امداد آغاز شد.


دکتر سلیمی افزود: در این حادثه ۱۵ نفر مجروح شدندکه ۱۴ نفر از آنها به بیمارستان های شهید مدنی و امام خمینی کرج منتقل شدند و یک نفر دیگر در بیمارستان فیاض بخش تهران بستری شد.


۴ نفر از مسافران این اتوبوس در تهران ، قبل از عزیمت به کرج پیاده شده بودند.


خبرگزاری فارس به نقل از علی آقا یاری مسئول انتظامات بیمارستان شهید مدنی  کرج اسامی هشت مجروحی که در این بیمارستان بستری شده‌اند را بدین شرح اعلام کرد:


نیما و ابراهیم زاهدی، غزال و فرشاد غیاثوند، سجاد ملک شاهی، جواد زردیان، فاطمه احمدی و وحید باباخانی.

وی افزود: نیما زاهدی شش ساله در حال حاضر در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری بوده و هفت مجروح دیگر در بخش عادی تحت درمان قرار دارند.

همچنین یک منبع آگاه در بیمارستان امام خمینی کرج اسامی سه مجروحی که به این بیمارستان منتقل شده‌اند را اعلام کرد.

به گفته وی، فاطمه دارابی ۱۸ ساله، نگین زاهدی هفت ساله و فاطمه غیاثوند ۹ ساله، سه مجروحی هستند که در این بیمارستان بستری شده و حال عمومی آنها از سوی پزشکان خوب توصیف شده است.

راننده این دستگاه اتوبوس موسی محمدزاده ۴۰ ساله بوده است که پس از انتقال به بیمارستان شهید مدنی فوت کرده است.