۴ کشته و ۲ مصدوم در تصادف رانندگی جاده تبریز- ارومیه

ازدحام مردم در صحنه‌‌های حادثه، ضمن اینکه از خدمت‌رسانی تکنسین‌‌های اورژانس جلوگیری می‌‌کند، در صورت بروز حوادثی دیگر نیز بی‌تأثیر نیست.

رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی از برخورد پراید با کامیون اسکانیا و پیکان در مسیر «تبریز- ارومیه» ما بین روستای سرای و خورخور خـبـر داد که طی آن چهار نفر جان باختند.

به گزارش خبرینه و به نقل از ایسنا، سرهنگ «جواد ناموران» بیان کرد: ساعت ۱۶:۲۰ روز گذشته این حادثه روی داد که طی آن چهار سرنشین پراید شامل یک مرد ۴۱ ساله و سه نفر با هویت نامعلوم جان باختند و دو نفر از سرنشینان پیکان مصدوم شدند.

به گفته وی، انحراف به چپ راننده پراید نسبت به هر دو وسیله نقلیه علت این سانحه رانندگی تشخیص داده شده است.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی بیان کرد: با گزارش این حادثه به اپراتوری فوریت‌‌های پزشکی شهرستان اسکو، پایگاه‌‌های اورژانس ۱۱۵ خورخور، سرای و ایلخچی هم‌چنین پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: فوت چهار نفر در این سانحه رانندگی تائید و دو مصدوم حادثه با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شد.

حسینقلی‌زاده با تأکید بر ضرورت رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی یادآور شد: ازدحام مردم در صحنه‌‌های حادثه، ضمن اینکه از خدمت‌رسانی تکنسین‌‌های اورژانس جلوگیری می‌‌کند، در صورت بروز حوادثی دیگر نیز بی‌تأثیر نیست.