محصولات دانلودی

۴ کشته و ۳۰ مجروح درتیراندازی کانزاس آمریکا

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، «تی والتون» کلانتر ناحیه «هاروی کانتی» با اعلام این خـبـر بیان کرد که فرد مهاجم به دست ماموران کشته شد.

وی بیان کرد که فرد مهاجم از کارکنان کارخانه تولید ماشین چمن زنی «اِکسل اینداستریز» در شهر کوچک «هِستون» ایالت کانزاس بوده است.

خشونت ‌های اجتماعی ودعواهای مسلحانه هرسال منجر به کشته ومجروح شدن هزاران تن در این کشورمی شود. بنا برآمارهای رسمی، درسال ۲۰۱۳ در مجموع ۳۳ هزار و ۱۶۹ تن در آمریکا درحوادث مرتبط با سلاح کشته شدند که ازاین تعداد ۱۱هزارو۲۰۸ مورد جنایی بوده است.

درپی حادثه تیراندازی آذرماه گذشته درمرکز خدمات اجتماعی بخش سان برناردینو در ۱۰۰ کیلومتری شرق لس آنجلس که ۱۴ کشته و۱۷ بر جا گذاشت، بحث ارتباط داعش با خشونت ‌های آمریکایی به موضوعی برای فرافکنی خشونت ‌های جامعه آمریکا تبدیل شد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ February 2016 | 3:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما