۸ اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

 برترین
‌ها:
همه آقایان باید در کمد خود لباس یا اکسسوری ‌های لوکسی برای مراسم رسمی داشته باشند. از آنجا که خرید از برندهای مشهور و لوکسی چون دولچه گابانا، کنزو یا تام فورد، هزینه زیادی می‌ خواهد که هر کسی توانایی پرداخت آن را نداد، ما در اینجا بهترین و به صرفه ترین کالاهای لوکس مردانه برترین برندهای جهان را برایتان آورده ایم.
۱.دولچه گابانا، کیف پول
مسلم است که برند دولچه گابانا تنها مخصوص قشر خاصی از جامعه است و همه مردم توانایی خرید محصولات این برند لوکس را ندارد اما شما می‌ توانید برخی از بهترین محصولات آن را با قیمت هایی به صرفه تر بیابید. کیف پول چرمی دولچه گابانا که از ۱۰۰ درصد پوست خالص گوساله تهیه شده است، تمام برتری ‌های یک چرم مرغوب ایتالیایی را داراست.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند
۲.لنوین، دکمه سر دست
لنوین شرکت کالای لوکس و طراحی مد فرانسوی است، که در زمینه طراحی و تولید پوشاک، جواهرآلات و عطر فعالیت می‌‌نماید. به عقیده ما، هر مردی باید حداقل یک دکمه سر دست داشته باشد تا در مراسم رسمی از آن استفاده کند. برند لوکس لنوین که در پاریس شهرت فراوانی دارد و نظر طراحان زیادی را به خود جلب کرده است، برای مراسم رسمی آقایان دکمه سر دستی مربعی شکل به رنگ نقره ای طراحی کرده است که واقعا ارزش خرید را دارد.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

۳.سن لوران، عینک آفتابی «Acetate »

ایو سن لوران طراح لباس فرانسوی بود که کارهایش، تاثیر به‌ سزایی در صنعت مد لباس در نیمه دوم قرن بیستم برجای گذاشت. در سالهای اخیر، این برند جای خود را در میان مجله مشهور «رولینگ استون» باز نمود. اگر چه پیدا کردن محصولی با قیمت نه چندان بالا از این برند لوکس، ساده نیست اما ما یکی از محصولات جدید آن، عینک آفتابی«Acetate »، را به شما معرفی می‌ کنیم. این عینک نسبت به دیگر عینک ‌های برندهای مشهور جهان، مقرون به صرفه تر است. اگر به دنبال عینکی با کیفیت بالا که هیچ گاه هم از مد نمی افتد می‌ گردید، ما این محصول را به شما پیشنهاد می‌ دهیم. این را هم اضافه کنیم که ۲۲۵ یورو ارزان ترین محصول برند سن لوران است.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

۴.تام فورد، عطر «Rive D’Ambre»

تام فورد طراح مد آمریکایی است که پس از همکاری اش در کمپانی گوچی به عنوان طراح به شهرت جهانی دست و در سال ۱۹۹۴ به پست مدیر تولید ارتقا یافت. وقتی گوچی سهام ایوسن لورن را خریداری نمود، تام فورد را مدیر تولید ایوسن لورن قرار داد. تام فورد نهایتا در سال ۲۰۰۴ برند خودش را تاسیس و در سال ۲۰۰۶ اولین عطر خود را تولید و معرفی نمود. یکی از عطرهای این برند لوکس «Rive D’Ambre» نام دارد. از آنجا که این عطر طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است و در عین حال نسبت به محصولات دیگر آن ارزان تر است، ما آن را به شما نیز پیشنهاد می‌ کنیم. این عطر از ترکیب اسناس ‌های مرکبات و کهربا ساخته شده است که برای تموم فصول سال مناسب می‌ باشد.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند
۵.گوچی، کمربند چرم مشکی
برند ایتالیایی گوچی طی سالهای اخیر تغییرات بنیادین به محصولات خود داده است. الساندار میشل جزو یکی از طراحان برجسته این شرکت است که با خلاقیت خود انقلابی در صنعت مد به پا نمود. برخی از محصولات گوچی هیچگاه از مد نمی افتند پس حتی اگر مجبور باشید پول زیادی برای آن‌ها بپردازید باز هم ارزش خریدش را دارد. کمربند چرمی این برند نیز یکی از این نمونه هاست که با چرمی مرغوب و در ایتالیا ساخته شده است.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

۶.موریس لاکرویکس، ساعت مدل «Aikon»

موریس لاکرویکس برند لوکس ساعت سویسی است که با طراحی ظریف و زیبای خود، توجه علاقمندان به این اکسسوری را به خود جلب کرده است. اما آیا واقعا می‌ ارزد برای این ساعت پول زیادی بپردازیم؟ مسلما اگر ساعتی انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت بالا، زیبا نیز باشد و از مد نیافتد طوری که بتوانید آن را سالهای سال به دست کنید، چرا که نه. ساعت موریس لاکرویکس مدل «Aikon» یکی از آن گزینه هاست که قیمتی پایین تر از دیگر ساعت ‌های سویسی دارد. علاوه بر آن شما از شیشه کریستال ضد خش، بند چرم تمساح و مهم تر از همه صفحه نمایش لوکس و عقربه ‌های تیز و دقیق آن راضی و خوشنود خواهید بود.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند
۷.بالنسیاگا، پیراهن پنبه ای
پرجم برند اسپانیایی بالنسیاگا در دنیای مد سالیان سال بالا بوده است، به همین دلیل می‌ توانید مطمئن باشید که از این پس نیز فرودی وجود نخواهد داشت. همانطور که شما هم می‌ دانید، وجود پیراهن ‌های سفید رنگ در کمد لباس همه ما واجب است اما انتخاب پیراهنی که هم زیبا و هم با کیفیت باشد، ساده نیست. پیراهن بالنسیاگا از پارچه ای پنبه ای که کمی هم قابلیت کششی دارد دوخته شده است، به همین دلیل شما به هیچ وجه در آن احساس ناراحتی نخواهید نمود.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

۸.کنزو، کفش ورزشی « Tennix Leather»

نام برند کنزو در دنیای مد برای همگان آشناست. این برند لوکس برای تولید محصولات خود سبک خاصی را دنبال کرده است، به همین دلیل می‌ توان به راحتی محصولات آن را از میان دیگر محصولات تشخیص داد.  کفش ‌های ورزشی  این برند، مانند آن‌چه در اینجا به شما معرفی کرده ایم، نیز خصوصیات این برند را به خوبی منتقل می‌ کنند. از آنجا که کفش ورزشی سفید هیچگاه از مد نمی افتد، با پرداخت تنها ۱۷۰ یورو می‌ توانید از راحتی، زیبایی و کیفیت بالای آن بهره مند شوید.

8 اکسسوری لوکس که آقایان باید داشته باشند

قیمت: ۱۷۰ یورو