۸ دی آخرین مهلت دریافت مدارک ثبت نام کنکور


 
images/20071227/konkoor.jpg
 
جام جم آنلاین: شنبه ۸ دی ماه به عنوان آخرین مهلت برای تهیه مدارک ثبت نام کنکور سراسری ۸۷ از باجه‌های اصلی پست اعلام شد.
داوطلبان با وجود تعطیلی رسمی ۷ و ۸ دی ماه، می توانند در این روزها برای دریافت مدارک ثبت نام به باجه های پستی مراجعه کنند.
حسین توکلی با بیان این خبر گفت : بر اساس هماهنگی هایی که با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و با توجه به بخشنامه ای که پست برای کلیه مراکز پستی سراسر کشور صادر کرده است، روز جمعه ۷ دی ماه از ساعت ۷ تا ۱۹ کلیه باجه های پستی سراسر کشور نسبت به توزیع مدارک ثبت نام آزمون سراسری سال ۸۷ اقدام خواهند کرد.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور افزود : روز شنبه ۸ دی ماه نیز باجه های اصلی پست شهرستانها و بخشهای کشور از ساعت ۷ الی ۱۹ مدارک ثبت نام آزمون سراسری سال ۸۷ را توزیع خواهند کرد و به کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می شود که اگر تاکنون برای دریافت مدارک ثبت نام در کنکور سراسری سال ۸۷ اقدام نکرده اند، در فرصت باقیمانده که این کار را انجام دهند.
وی یادآور شد : داوطبان پس از تهیه مدارک ثبت نام کنکور به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام در آزمون سراسری ۸۷ اقدام کنند.
توکلی افزود : مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و تکمیل فرم تقاضانامه تا ۱۰ دی ماه کلیه امکانپذیر است و امید است کلیه داوطلبانی که متقاضی شرکت در این آزمون هستند در این مدت نسبت به ثبت نام اقدام کنند.