محصولات دانلودی

هک کردن اینستاگرام با کالی لینوکس

  • قیمت: 0 تومان

فیلم آموزشی و قدم به قدم هک اکانت اینستاگرام با استفاده از کالی لینوکس و حمله بروت فورس

اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و هک کردن آن کار چندان ساده ای نمی باشد. در این مطلب قصد داریم روشی را برای هک اکانت اینستاگرام با استفاده از کالی لینوکس آموزش دهیم که می تواند بدون نیاز به دسترسی به گوشی، پسورد اینستاگرام هدف را بدست بیاورد.

قبل از اینکه به بررسی چگونگی حمله بروت فورس و استفاده از کالی لینوکس برای هک اکانت اینستاگرام بپردازیم، باید این نکته را متذکر شویم که ساده ترین راه برای انجام عمل هک و بدست گرفتن کنترل کامل اینستاگرام فرد هدف، استفاده از برنامه های کنترل و نظارت بر اینستاگرام می باشد که برنامه SFP یکی از این موارد است. SFP از جمله برنامه های نظارت و کنترل بر گوشی و فعالیت های مجازی می باشد که با هدف ایجاد محیطی امن تر برای فرزندان و اعضای خانواده طراحی شده است. این برنامه علاوه بر امکان نمایش پیام ها و مخاطبین اینستاگرام، قادر به نمایش کلیه فعالیت های انجام شده در مرورگر وب، تلگرام، واتس اپ، وی چت، ایمو و سایر برنامه های پیام رسانی می باشد. همچنین با استفاده از این برنامه می توان کنترل کاملی در رابطه با برنامه های نصب شده روی گوشی داشت و هر کدام از این برنامه ها را حذف و یا مسدود نمود.

حمله بروت فروس چیست؟
حمله بروت فورس در واقع نوعی حمله به حساب های شخصی و صفحات رمز گذاری شده است که از طریق حدس پسورد، اقدام به نفوذ غیر قانونی در آن می نماید. به عبارت دیگر، هکر، با استفاده از حمله بروت فورس تمامی پسوردهای ممکن را برای یک اکانت و یا یک رمز، حدس می زند تا بلاخره به جواب مورد نظر خود برسد. برای اینکه یک مثال ساده در این رابطه بزنیم، فرض کنید که ما یک کیف رمز گذاری شده که می تواند تا چهار عدد را از ۰۰۰۰ تا ۹۹۹۹ داشته باشد، در اختیار داریم. اگر رمز صحیح آن را ندانیم، در واقع ما با ۱۰۰۰۰ احتمال روبرو خواهیم شد. اگر همه این احتمالات را یکی پس از دیگری امتحان کنیم، تا بلاخره به جواب مورد نظر خود برسیم، در واقع ما یک حمله بروت فورس را انجام داده ایم.

در شبکه های کامپیوتری نیز اصولا بروت فورس یکی از اصلی ترین روش های هک می باشد که در آن هکر، با در اختیار داشتن یوزرنیم، اقدام به حدس همه پسوردهای ممکن برای او می کند، تا بلاخره به پسورد صحیح برسد. البته حمله بروت فورس به دلیل زیاد بودن تعداد احتمالات ممکن، معمولا چندان به صرفه نبوده و نمی توان آن را یک حمله دقیق دانست. به همین دلیل تنها در صورتی قابل انجام است که بدانیم هدف ما از یک پسورد ساده استفاده کرده است. در مواردی که هدف پسوردی متشکل از اعداد، حروف و نشانه ها، داشته باشد، یک حمله بروت فورس با یک سیستم معمولی ممکن است ماهها به طول بیانجامد که اصلا توجیه پذیر نمی باشد. پس ساده بودن پسورد هدف، نقش اساسی در موفقیت یا عدم موفقیت یک حمله بروت فورس دارد.

هک اکانت اینستاگرام با کالی لینوکس
در اینستاگرام هم می توان با در اختیار داشتن یوزرنیم یا ایمیل افراد، اقدام به انجام یک حمله بروت فروس نمود. اما به دلیل امنیت بالای اینستاگرام، ممکن است بعد از چند دقیقه از شروع به کار نمودن، آی پی شما بلاک شده و دیگر نتوان ادامه حمله را انجام داد. هم چنین چون معمولا افراد اینستاگرام خود را با پسوردهای سخت و پیچیده محافظت می کنند، هک اکانت اینستاگرام به این روش نمی تواند موفقیتی بیشتر از ۲۰ درصد داشته باشد. از طرف دیگر چون اینستاگرام از تایید دو مرحله ای و همچنین ارسال کد به گوشی یا ایمیل، بهره می برد، باز هم این روش را نمی توان به طور صددرصدی موفق دانست. با این حال هدف ما در اینجا آموزش روش های هک نبوده و صرفا می خواهیم روش های موجود را برای بالا بردن آگاهی افراد علاقه مند به موضوعات هک و امنیت بالا ببریم.

 

دوستان این آموزش تنها جنبه ی آموزشی دارد و مسئولیت استفاده ی نادرست از آن برعهدی این سایت نمی باشد

هم اکنون فیلم آموزش قدم به قدم هک اینستاگرام را با کمترین هزینه از خبرینه بخرید و کسب و کار خود را با بازگردانی اکانت های هک شده رونق دهید.

فروش این محصول متوقف شده است. لطفاً ثبت سفارش نکنید.

غیر قابل خرید

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما به شما