انواع زیورآلات زنانه و مردانه (طلا، نقره و بدلیجات)

قیمت جدیدترین زیورآلات و جواهرات طلا و نقره و بدلیجات برای خانم ها

خرید اینترنتی بدلیجات زنانه (زیورآلات ارزان قیمت)

در این صفحه از خبرینه، انواع زیورآلات در قیمت‌های مختلف پیش روی شما قرار دارد. در بخش اول می‌توانید زیورآلات ارزان زنانه را مشاهده کنید که عموماً با عنوان بدلیجات شناخته می‌شوند و از پایین‌ترین قیمت ممکن شروع می‌شوند.

خرید اینترنتی انواع گردن بند بدلی زنانه ارزان
خرید پستی دست بند بدلی ارزان زنانه
فروش اینترنتی ست کامل و نیم ست بدلیجات زنانه
سفارش آنلاین پابند زنانه بدلیجات
فروش پستی انگشتر بدل زنانه ارزان
خرید ویژه گل سینه و گیره روسری مخصوص بانوان جوان
خرید آنلاین ست انگشتر زنانه و مردانه زوج
فروش ویژه آویز بدل زنانه ارزون قیمت
فروش آنلاین گوشواره بدل ارزان برای زنان
قیمت آویز ساعت برای خانم ها
سفارش اینترنتی زنجیر بانوان به شکل بدلی جات
خرید انواع پیرسینگ بینی و گوش و ناف و بدن ارزان
سفارش پستی جعبه و باکس جواهرات زنانه و دخترانه ارزان
فروش ملزومات زیورآلات زنانه و دخترانه

خرید اینترنتی زیورآلات نقره زنانه

در بخش دوم تنها زیورآلات نقره را فهرست بندی کرده‌ایم. هم اکنون در این بخش می‌توانید نقره‌جات را به صورت اینترنتی انتخاب و خریداری نمایید.

خرید پستی گردنبند نقره زنانه
فروش پستی دستبند نقره زنانه
خرید اینترنتی نیم ست نقره جات زنانه
خرید ساده آویز نقره زنانه
فروش اینترنتی انگشتر نقره زنانه با کیفیت
فروش آسان آویز ساعت نقره برای خانم ها
خرید ویژه ست انگشتر نقره زنانه و مردانه جفتی
فروش ساده پیرسینگ نقره بدن و ناف و چشم و گوش برای خانم ها
فروش ویژه گوشواره نقره زنانه
خرید آنلاین زنجیر نقره ویژه بانوان
فروش آنلاین پابند نقره مخصوص زنان و دختران

خرید اینترنتی زیورآلات طلا برای خانم ها

در نهایت آخرین بخش زیورآلات زنانه برای افرادی است که تمایل دارند جواهرات طلا خریداری کنند. تقریباً در همان دسته بندی‌های بالا ولی این بار با جنس طلا. البته در این بخش سکه پارسیان و شمش و پلاک طلا هم قرار گرفته است.

قیمت خرید گردن بند طلای زنونه
قیمت دست بند طلا 18 عیار برای بانوان جوان
ست زیورآلات طلای زنانه 18 عیار
قیمت خرید  آنلاین آویز با جنس طلای 18 عیار
انگشتر طلا برای زنان
قیمت آویز ساعت جنس طلا
خرید گوشواره طلای 18 عیار
قیمت پیرسینگ طلا برای بینی و ناف و گوش و بدن
قیمت زنجیر طلا 18 عیار
قیمت سکه پارسیان و شمش و پلاک طلا و نقره در بازار
قیمت روز انواع پابند طلا زنانه
قیمت گل سینه و سنجاق سینه جنس طلا

خرید اینترنتی بدلیجات و زیورآلات ارزان مردانه

باید توجه داشت که زیورآلات تنها به خانم‌ها محدود نمی‌شود و سال‌های زیادی است که آقایان نیز از محصولات این دسته استفاده می‌کنند. در برخی از این انواع مانند انگشتر، تولید و استفاده از آن برای آقایان قرن‌ها سابقه‌ی تاریخی دارد. البته طبیعی است که ظاهر زیورآلات مربوط به مردان کاملاً با انواع زنانه آن، تفاوت دارد. در این بخش زیورآلات ارزان قیمت مخصوص آقایان قرار داده شده است.

قیمت انواع گردن بند بدلی مردانه
قیمت انواع دست بند مردانه بدل
نیم ست جواهرات مردانه
انگشتر شیک برای پسران جوان امروزی
ست انگشتر دوتایی زنانه و مردانه
زنجیر مردانه با قیمت های مختلف و شکل دار
آویز مردانه طرح دار بدلیجاتی و ارزان
انواع دکمه سردست برای آقایان

خرید اینترنتی انواع نقره جات مردانه

زیورآلات نقره، قیمت بیش‌تری نسبت به محصولات دسته‌ی بالا دارند و طبیعتاً ماندگاری و کیفیت بالاتری نیز دارند. از آن‌جایی که از نظر شرع مقدس اسلام، استفاده از زیورآلات طلا برای مردان حرام است؛ در این صفحه صرفاً به معرفی محصولات دو دسته‌ی بدلیجات و نقره‌جات مردانه اکتفا می‌کنیم.

عرضه پستی گردنبند نقره مردانه
عرضه اینترنتی دست بند مردانه نقره
عرضه آنلاین انگشتر نقره برای مردان
ست انگشتر جفت و زوج نقره زنانه و مردانه
زنجیر مردانه با جنس نقره
آویز نقره مردانه طرح دار و شکل دار

انسان موجودی تنوع طلب و کمال دوست است. به دلیل همین ویژگی‌ها است که مدام در حال تکاپو برای بهتر کردن ابزارهای رفع نیازهای اولیه (خوراک، پوشاک و مسکن) خود است. اگر این میل در انسان نبود، مثل مورچه‌ها که صدها سال است به یک شکل خانه سازی می‌کنند؛ ما هم در همان شکل و شمایل غارنشینی به سر می‌بردیم و همان پوشش انسان‌های اولیه را داشتیم. اما زیبایی دوستی و کمال طلبی با ما کاری کرده که هر سال مد پوشاک و حتی رنگ آن را تغییر می‌دهیم. استفاده از زیورآلات هم از همین مسئله نشأت می‌گیرد. آدمیزاد تمایل دارد با استفاده از ابزار و آلاتی که به خودش آویزان می‌کند، زیباتر به نظر بیاید. این میل گرچه در بانوان بیش‌تر است؛ ولی به طور کلی در همه‌ی انسان‌ها وجود دارد. زیورآلات در دوران باستان به استفاده از برگ‌های شکل داده شده درختان، دندان و پنجه و استخوان‌های حیوان‌های صید شده، صدف‌های دریایی، سنگ‌های کوچکی که شکل‌های جالبی داشتند و… محدود می‌شد و در نهایت به انواع جواهرات مدرن و شیک امروزی رسیده است. زیورآلات جزو اکسسوری زنانه و مردانه به حساب می‌آید؛ به این معنی که جزو پوشاک اصلی نیست و ابزار و لوازمی تزئینی و جانبی به شمار می‌رود. اما این نکته به معنی آن نیست که نوع استفاده از زیورآلات و ترکیب آن با سایر اجزای پوشاک اهمیتی ندارد. یک انتخاب نادرست می‌تواند پوشاک اصلی را هم تحت تأثیر قرار دهد و از زیبایی آن بکاهد. تعداد زیورآلات تولید شده و همچنین دسته‌بندی‌های آن‌ها بسیار زیاد و متنوع است؛ این تعداد زیاد نباید باعث شود که ما چندین زیور را همزمان استفاده کنیم. حتی استفاده درست و به جا از یک انگشتر و یک جفت گوشواره، کارکرد خود را دارد و نیازی به غرق کردن بدن در وسایل زینتی مختلف نیست. برای این منظور نیم ست‌ها می‌توانند کاملاً مناسب باشند. بدون شلوغی و وجود شیء زینتی اضافه، دو یا سه جزء زیورآلات به صورت ست و هماهنگ استفاده می‌شوند و زیبایی خاصی را به همراه خواهند داشت. به هنرآموزان رشته عکاسی به کرّات توصیه می‌شود که برای دریافت نحوه ترکیب بندی اشیاء در عکس، می‌بایست تا می‌توانند عکس‌های خوبی که دیگران گرفته‌اند را ببینند. خود دیدن آن‌ها به مرور باعث ایجاد یک تصور و دید کلی در عکاس می‌شود. این قضیه در انتخاب و استفاده از زیورآلات نیز صدق می‌کند. تا می‌توانید باید انتخاب‌های درست و متناسب دیگران را ببینید تا شما هم بتوانید به صورت ناخودآگاه، ست کردن و تناسب را بیاموزید. باید توجه داشت که در حال حاضر زیبایی یک وسیله زینتی، ارتباط چندانی با قیمت آن ندارد. نباید تصور کرد حتماً باید از زیورآلات بسیار گران قیمت استفاده کرد تا نمود و زیبایی مدنظر ایجاد شود. همه چیز در انتخاب و ترکیب هنرمندانه خلاصه می‌شود؛ نه در خرید هر ابزار گران قیمتی که به ما پیشنهاد می‌شود!